PHDSTUDIES

Doktorské studium v Nizozemsko - Zde naleznete doktorské studium a DBA v Nizozemsko

Lékař Business Administration, nebo DBA) z univerzity nebo obchodní školy v Nizozemsku je ideální pro zkušené obchodní profesionály, kteří již disponuje MBA, MSc nebo srovnatelné pána 's stupně. DBA programy na businss školách v Nizozemsku jsou určeny k rozvoji zájemcům "analytické, výzkumné a komunikační dovednosti. DBA tituly jsou cenné akademické znalosti pro profesionály, kteří hledají povýšení do vyššího vedení nebo manažerské pozice v rámci svého podniku, nebo pro ty, kteří si přejí vyučovat na vysokoškolské úrovni.

Obvykle vyžadují přibližně čtyři roky dokončit, může DBA Diplomová práce je strukturována na plný úvazek nebo na částečný úvazek plánu. DBA kandidátů na univerzitách v Holandsku provádět výzkumné projekty, které se zabývají některou z obrovské palety teoretických a praktických tématech týkajících se podnikání a řízení.Prostřednictvím provádění výzkumu, DBA kandidáty rozvíjet své odborné znalosti, které mohou informovat obchodní praxe na jejich současné společnosti a budoucí podnikání. Během trvání DBA výzkumného projektu, budou fakulty na univerzitě v Nizozemsku zapojit se do vysoké úrovni profesor-účastníka komunikace.

Přejděte dolů se dozvíte více o DBA programů na univerzitách a obchodních školách v Nizozemsku, a požádat o více informací od škol, dnes!

nalezené výsledky Filter

Doktorát v oboru Business Administration

ESA Business School - Ecole Supérieure des Affaires
DBA
Říj 2020
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 roky
Francouzština
Kampus

DBA je určen pro vedoucí pracovníky a manažery, kteří se chtějí zapojit do úvah na vysoké úrovni při výkonu jejich profesní činnosti.

Čtěte více

DBA - doktor podnikové správy

United International Business Schools
DBA
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Náš akademický kalendář je založen na čtvrtém systému (1 čtvrtletí = 10 týdnů). Vzhledem k flexibilní struktuře a modulárnímu návrhu programu je na počátku každé čtvrtletí a k ...

Čtěte více