Doktorské studium Obchod, Ekonomie, Administrativa v Africe - Doktorské studium Obchod, Ekonomie, Administrativa v Africe hledejte zde!

Doktorské studium Obchod, Ekonomie, Administrativa v Africe - Zde naleznete doktorské studium Obchod, Ekonomie, Administrativa v Africe

Obchod, Ekonomie, Administrativa

Doktoráty v oboru Business Administration naznačují, absolventi dokončili kurs na vysoké úrovni studia jejich přípravu pro profesionální akademické obce a / nebo rozšířené poradenství. DBA programy začlenit rovnováhu studenta-řízený výzkum a tradiční ročníkové práce, včetně profesního rozvoje, zveřejňování a šíření informací a Advanced výzkumných technik.

Lidé, kteří vydělávají doktorát v podnikání, ekonomie a správy obvykle jít učit na vysokých školách nebo provést statistický výzkum pro velké organizace. Navíc každý, kdo s PhD, má právo být řešena jako "Dr. "

Afrika je kontinent z 53 nezávislých zemí a bohatou směs původních národů, kultur, ekonomik a historie. Afrika je druhý největší kontinent na světě.

Doktorské studium Obchod, Ekonomie, Administrativa v Africe - Veškeré informace o doktorském studiu Obchod, Ekonomie, Administrativa v Africe. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Africe zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v DBA Obchod, Ekonomie, Administrativa země. Vyzkoušejte naše kategorie místo.

or search for similar programs here