PHDSTUDIES

Dálkové doktorské studium Obchodní komunikace v Francie - Zde naleznete Dálkové doktorské studium Obchodní komunikace v Francie

Měl by jeden chtějí pokračovat v kariéře v podnikání spojené s akademickou obcí, nebo na vysoké úrovni poradenství pro podniky, jeden by potřeboval doktorát v oboru Business Administration (DBA). DBA programy jsou nabízeny prostřednictvím obchodních škol a obchodních útvarů v určitých univerzitách. 

Naučit se komunikovat něčí myšlenky v pozitivním a efektivním způsobem je důležitou součástí bytí úspěšný podnikatel. Obchodní sdělení se zaměřuje na to, jak to udělat prostřednictvím různých médií. Mezi těmi, kdo studoval může být grafický design, video, fotografování, řečnictví a psaní.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Dálkové doktorské studium Obchodní komunikace v Francie - Veškeré informace o Dálkové doktorském studiu Obchodní komunikace v Francie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Obchodní komunikace, Francie, Dálkové Filter

Dba v mezinárodní obchodní komunikaci

Horizons University
DBA
Zář 2021
<
3&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus
Online forma

Vzdělávací cíle tohoto stupně je poskytovat vysoce kvalitní dovednosti a znalosti potřebné pro vedoucí společnosti a exekutivních manažerů v mezinárodním kontextu. ...

Čtěte více