PHDSTUDIES

Doktorské studium Obchodní komunikace v Francie - Zde naleznete doktorské studium Obchodní komunikace v Francie

DBA nebo doktoráty v oboru Business Administration, jsou post-absolventské hodnosti, jejichž cílem je poskytnout badatele se základními nástroji potřebných pro elitní obchodní poradenství a akademické kariéry. Obchodní studie zahrnují výzkum design, vedení v rámci podniků, Business teorie a další.

Stejně jako u jakéhokoliv oboru, je důležité v podnikání dostat poselství efektivně, a to jak pro lidi uvnitř i mimo pracoviště. Studium obchodní komunikace učí studenty, jak to provést v paletě médií, včetně ústní prezentace, psaní, tabulky, prezentace a grafického designu.

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Doktorské studium Obchodní komunikace v Francie - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní komunikace v Francie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie zde!

1 Výsledky v Obchodní komunikace, Francie Filter

DBA v mezinárodní obchodní komunikaci

Horizons University
DBA
Zář 2022
<
3&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus
Online forma

Vzdělávací cíle tohoto stupně je poskytovat vysoce kvalitní dovednosti a znalosti potřebné pro vedoucí společnosti a exekutivních manažerů v mezinárodním kontextu. ...

Čtěte více