Doktorské studium Mexiko - Doktorské studium v Mexiko hledejte zde! DBA.

Doktorské studium v Mexiko - Zde naleznete doktorské studium a DBA v Mexiko

PhD

Doktorát Business Administration (DBA) je míra nabízí obchodních škol a obchodních fakult na některých univerzitách, které mají být sledovány po dokončení vzdělání absolventa. To je způsob, jak do kariéry v pokročilém podnikatelského poradenství nebo z akademického prostředí.

Jedním z navazujících stupňů Graduate akademických, které jsou vydané univerzit je doktor filozofie, ve zkratce PhD. V závislosti na časových obdobích pro entry-level diplomů a dalších faktorů, PhD programy se liší od jedné země do druhé, stejně jako z instituce do druhé. S dosažením stupně, získáte akademický titul doktor. Kurzy jsou pro všechny studenty, kteří splňují minimální požadavky na celém světě.

Mexiko, oficiálně Spojené státy mexické, je federativní konstituční republika v Severní Americe. Práce může vyžadovat pracovní vízum, které je obtížné se dostat, pokud si jen chcete na volné noze na krátkou dobu. Většina z vládou financované vysoké školy o městech starosta (státní kapitál) mají krátké kurzy historie i současnost gastronomie a kulturních subjektů, většina z nich jsou téměř zdarma.

Doktorské studium v Mexiko - Veškeré informace o doktorském studiu a DBA v Mexiko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mexiko přímo zde.

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v DBA PhD Mexiko země. Vyzkoušejte naše kategorie DBA místo.

or search for similar programs here