Doktorské studium Statistika - Doktorské studium Statistika hledejte zde!

Doktorské studium Statistika - Zde naleznete doktorské studium Statistika

Statistika

Mnoho studentů se snaží o Doctor of Business Administration (DBA), vyberte program, který se zaměřuje na statistikách, protože připravuje je pro aplikovaný výzkum aspektu světa podnikání. Příjem pokročilého stupně s touto specializací poskytuje studentům s konkurenční výhodu a mnoho pracovních příležitostí v podnikatelském světě.

Co je DBA ve statistikách? DBA titul je srovnatelný s PhD v oboru Business Administration, ale obvykle se více zaměřuje na aplikovaný výzkum místo teoretického výzkumu. DBA ve statistikách se zaměřuje na statistické hlediska aplikovaného výzkumu se vztahuje na obchodní administrativa. Studenti přijaté do programu nebudou vyškoleni nejen důsledně ve statistické metodiky a interpretace se vztahuje na podniky, ale také být školeni v jiných aspektů podnikového řízení.

Existuje mnoho výhod od obdržení DBA ve statistikách, včetně in-hloubka pochopení integrovaných obchodních rozhodnutí a schopnost vyhodnocovat nebo carryout statistický výzkum. Program také učí mnoho dalších dovedností, jako je obchodní organizaci a plánování. Kromě toho drží pokročilého stupně s touto specializací pomáhá lidem v rychle dosáhnout svých profesních cílů.

Náklady na přijímání DBA titul ve statistikách může výrazně lišit v závislosti na instituce poskytující vzdělání, jakož i zeměpisné polohy instituce. Je velmi důležité, aby budoucí studenti na výzkum školy pečlivě a vyberte ten, který nejlépe vyhovuje jejich finančním a časovém rámci cílů.

Kariéru pro lidi s DBA ve statistice mohou výrazně lišit, ale studenti, kteří dosáhli této úrovně vzdělání jsou obvykle ve vysoké poptávce po několika poloh s mnoha různými společnostmi. Lidé s DBA ve statistice mají mnoho kariéry a příležitosti k aktivnímu vedení, včetně těch v akademické a výzkumné.

Existuje mnoho možností vzdělávání pro studenty, kteří chtějí pokračovat v DBA v oblasti statistiky, včetně mezinárodní jídla. On-line kurzy a studijní dráhy jsou stále více a více populární a jsou nabízeny prostřednictvím mnoha různých institucí, od několika on-line tříd k dokončení on-line volby stupně.Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář

Čtěte více

Doctor Of Business Administration

United Arab Emirates University, College of Business and Economics
Campus forma Kombinované 4 let September 2018 Spojené arabské emiráty Abu Dhabi Dubaj Al Ain + 2 více

Dnešní složité, globální konkurenční prostředí volají po nových modelech výkonu a inovativní řešení, která vyžadují vůdce organizace, aby bylo možné uvažovat v globálním měřítku a konstrukční systémy, které jsou inovativní a reaguje na globálních a společenských trendů. [+]

. Dnešní složité, globální konkurenční prostředí volají po nových modelech výkonu a inovativní řešení, která vyžadují vůdce organizace, aby bylo možné uvažovat v globálním měřítku a konstrukční systémy, které jsou inovativní a reaguje na globálních a společenských trendů. Vysoká škola ekonomická (CBE) v UAEU reagovala na tuto rostoucí potřebu se zavedením AASCB akreditováni, Doctor of Business Administration (DBA) programu, který bude nabídnuta v hlavním městě Spojených arabských emirátů, Abu Dhabi. Tento program byl navržen pro výzkumné orientovaných pracovních odborníků a vedoucích pracovníků vyšší úrovni. Je zaměřen na posílení manažerské znalosti a vybavení podnikatelské sféry s širokými výzkumu a procesního řízení dovedností, které jim umožní úspěšně řešit interdisciplinární, velké problémy obrazu, které charakterizují globální obchodní management dnes. Část-time, akademicky přísné Program je dodáván takovým způsobem, který umožňuje obchodní vedoucí k realizaci těchto ambicí aniž by byla ohrožena jejich profesní úsilí. Jsme přesvědčeni, že CBE DBA, vydané vyhrazeného doktorského fakulty s pověřeními world-class, vám pomůže přesunout do další úrovně v dosažení vašich profesních cílů. Vstup do DBA Vstupné do DBA programu UAEU bude selektivní charakter. Kritickým požadavkem je, aby přijatí studenti schopen provádět činnosti doktorské úrovni. Výbor DBA Přijímací řízení, který se skládá z členů fakulty CBE spolu s koordinátorem DBA programu bude vyhodnotit každý žadatel určit jejich vhodnost pro přijetí do kurzu. Minimální požadavky Přijímací Níže jsou uvedeny minimální požadavky pro přijetí do DBA programu na UAEU. Magisterský titul z akreditované univerzity uznané Ministerstvem SAE vysokého školství a vědeckého výzkumu, v oblasti odpovídající akademické oblasti, na kterou aplikace je dělán. Minimální... [-]