Doktorské studium Statistika v Spojené státy americké - Doktorské studium Statistika v Spojené státy americké hledejte zde!

Doktorské studium Statistika v Spojené státy americké - Zde naleznete doktorské studium Statistika v Spojené státy americké

Statistika

Účastníky vydělávat doktorát of Business Administration (DBA) prozkoumat vedení, teorie do praxe, zveřejňování a šíření a designu výzkumu spolu s jinými tématy studie. Toto ročníkové práce je určen pro ty, kteří sledují akademické nebo poradenské kariéry.

S PhD v oblasti statistiky, můžete pochopit složité matematiky, které jsou často obtížné pochopit, zejména pro studenty, které sledují vyšší vzdělání. Prostřednictvím této studie, budete mít nápady, jak zlepšit tuto oblast studia, zejména o jeho použitelnosti.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Doktorské studium Statistika v Spojené státy americké - Veškeré informace o doktorském studiu Statistika v Spojené státy americké. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v DBA Statistika Spojené státy americké země. Vyzkoušejte naše kategorie místo.

or search for similar programs here