close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium v Tunisko - Zde naleznete doktorské studium a DBA v Tunisko

Měl by jeden chtějí pokračovat v kariéře v podnikání spojené s akademickou obcí, nebo na vysoké úrovni poradenství pro podniky, jeden by potřeboval doktorát v oboru Business Administration (DBA). DBA programy jsou nabízeny prostřednictvím obchodních škol a obchodních útvarů v určitých univerzitách. Tunisko, oficiálně Tuniská republika je nejmenší zemí v severn… Čtěte více

Měl by jeden chtějí pokračovat v kariéře v podnikání spojené s akademickou obcí, nebo na vysoké úrovni poradenství pro podniky, jeden by potřeboval doktorát v oboru Business Administration (DBA). DBA programy jsou nabízeny prostřednictvím obchodních škol a obchodních útvarů v určitých univerzitách. 

Tunisko, oficiálně Tuniská republika je nejmenší zemí v severní Africe. Je Maghreb země ohraničený Alžírskem na západě Libye, na jihovýchodě a Středozemním mořem na severu a východě. Na univerzitní úrovni v Tunisku první cyklus studia v akademickém proudu je dva roky, což vede k udělení diplomu d'Etudes Universitaires du Premier cyklu.

Doktorské studium v Tunisko - Veškeré informace o doktorském studiu a DBA v Tunisko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Tunisko přímo zde.

Méně
format_list_bulleted Filtry
UNIVERSITÉ INTERNATIONALE DE TUNIS (UIT)
Tunis, Tunisko

Výkonný doktorát v oboru Business Administration - DBA je doktorský, který vychází vstříc vedení a manažerů v oblasti obchodu, držení MBA nebo EMBA.

Výkonný doktorát v oboru Business Administration - DBA je doktorský, který vychází vstříc vedení a manažerů v oblasti obchodu, držení MBA nebo EMBA. -
DBA
Denní studium
Francouzština
Kampus

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory