PHDSTUDIES

Doktorské studium v Turecko - Zde naleznete doktorské studium a DBA v Turecko

Doktorát v administrativě Business znamená dokončení programu, založené na výzkumu zaměřeného na stavební kameny konzultací na vysoké úrovni v podnikatelském sektoru. Vysoké školy po celém světě nabízet konkurenční DBA programy v zemích, jako jsou Spojené státy, Čína, Austrálie a Španělska.

Vysoké školy v Turecku, poskytovat buď dva nebo čtyři roky vzdělávání vysokoškolské studium, zatímco magisterské programy trvat minimálně dva roky. Tam je asi 820 vysokoškolskými institucemi v Turecku, včetně 76 univerzit s celkovou zahraničních studentů více než 1 milion. Kvalita vzdělávání na tureckých univerzitách značně liší, některé poskytující vzdělání a zařízení na stejné úrovni s mezinárodně uznávanými škol.

Doktorské studium v Turecko - Veškeré informace o doktorském studiu a DBA v Turecko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Turecko přímo zde.

nalezené výsledky Filter

University of Northampton DBA - Doktorát v obchodní administrativě

Stafford
DBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
48 měsíce
Angličtina
Online forma

Doctor of Business Administration (DBA) je profesionální obchodní doktorát se stejným statusem jako PhD. Je navržen pro starší profesionály, kteří si přejí rozvíjet svou karié ...

Čtěte více

Doktorát Business Administration (DBA) Grenoble Ecole de Management (GEM), program Istanbul-Cohort v partnerství s

41 North Business School
DBA
<
Kombinované studium
<
4 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Grenoble Ecole de Management (GEM), program Istanbul-Cohort v partnerství se 41 North Business School Istanbul.

Čtěte více