PHDSTUDIES

Doktorské studium v Honolulu - Zde naleznete doktorské studium v Honolulu

Doktorát Business Administration je vydělal přes vysoké úrovni a výzkum založený na akademickém programu zaměřeného na potřebné znalosti potřebné pro elitní akademické nebo poradenských kariéry. Programy jsou často složeny z obchodní teorie, designu výzkumu a profesního rozvoje ročníkové práce navíc k nezávislé studii. 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Manoa je v domácím sousedství Honolulu na Havaji. Téměř každý turista na světě ví o Havaji. Manoa je bohatě zarostlé město, které téměř obdrží déšť každý den, to je důvod, kvůli které většina univerzitních týmů patří duhu ve svém názvu nebo slogan. Vzhledem k malebnost a čerstvého vzduchu, město je považováno za zdravé místo k meditaci.

Doktorské studium v Honolulu - Veškeré informace o doktorském studiu v Honolulu. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Honolulu zde.

nalezené výsledky Filter

Doktorát v oboru Business Administration

Atlantic International University
DBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Online forma

Program doktorské správy (DBA, Ph.D.) je navržen tak, aby podpořil profesionální rozvoj zkušených manažerů a profesionálů v podnikové aréně tím, že rozšířil své znalosti řízen ...

Čtěte více

Doktor obchodní správy (DBA)

Aston American University
DBA
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Program provede studenty různými částmi programu DBA. Jak studenti postupují programem, je prvním krokem předložit návrh výzkumu, který studenti předloží disertační komisi. Vý ...

Čtěte více