PHDSTUDIES

Doktorské studium v Zimní park - Zde naleznete doktorské studium v Zimní park

DBA nebo doktoráty v oboru Business Administration, jsou post-absolventské hodnosti, jejichž cílem je poskytnout badatele se základními nástroji potřebných pro elitní obchodní poradenství a akademické kariéry. Obchodní studie zahrnují výzkum design, vedení v rámci podniků, Business teorie a další.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Winter Park je "město kultury a dědictví".Město se nachází v centrální Floridě, je i známá především svými muzei, občanských staveb a vysoké školy svobodných umění

Doktorské studium v Zimní park - Veškeré informace o doktorském studiu v Zimní park. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Zimní park zde.

nalezené výsledky Filter

Rollins Crummer Graduate School of Business
DBA
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Programy EDBA se zaměřují na výzkum, který lze přímo aplikovat na aktuální obchodní problémy. Studenti EDBA zkoumají problémy nebo problémy, s nimiž se potýkají ve svých průmy ...

Čtěte více