PHDSTUDIES

Doktorské studium Informační systémy v Střední Amerika a Karibik - Zde naleznete doktorské studium Informační systémy v Střední Amerika a Karibik

Po individualshave dokončili práci absolventa v podnikání, můžete sledovat doktorát v oboru Business Administration. Tyto tituly jsou založené na výzkumu s studijních oborů, které obvykle zahrnují design výzkumu, teorie do praxe a organizační vedení.

Informační systémy je velký obor pro ty, kteří hledají kariéru v oblasti marketingu, který zahrnuje rozsáhlé znalosti ze světa podnikání a informatiky. Tato dvě pole spojit připravit studenty na úkoly, k nimž úzkou analýza a interpretace v různých důležitých průmyslových odvětvích.

Střední Amerika je centrální geografické oblasti of the Americas. Je to nejjižnější, Isthmian část severoamerického kontinentu, který se napojí na jižní Ameriky na jihovýchodě.

Doktorské studium Informační systémy v Střední Amerika a Karibik - Veškeré informace o doktorském studiu Informační systémy v Střední Amerika a Karibik. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Střední Amerika a Karibik zde!

1 Výsledky v Informační systémy, Střední Amerika a Karibik Filter

DBA v informačním systému pro správu

Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo
DBA
<
Denní studium
<
4 roky
španělština
Kampus

Doktorský program v Manažerských informačních systémech je navržen tak, aby poskytoval teoretický základ používaný ke zlepšení znalostí manažerských informačních systémů. Tato ...

Čtěte více