doktor filozofie

Přehled kurzů

Doktor filozofie (PhD) je kompletní, stand-alone stupeň, který je mezinárodně uznávaným doktorský studijní. Je určen pro studenty rozvíjet pokročilé dovednosti při provádění nezávislého a trvalý výzkum. Tato práce by měl prokázat kritické aplikace odborných znalostí a provést nezávislé přispět ke znalostem v oblasti výzkumu.

Kurz je jedinečná v tom, že je dodáván v křesťanském rámci vzdělávacího Avondale je. Studenti doktor filozofie stupně bude rozvíjet schopnosti kritického myšlení, etické stipendium a postoje, které jsou příznivé pro osobní a kolektivní angažovanost.

Cílem doktor filozofie stupně je mentor nezávislou schopnost učení studentů pro další profesní rozvoj prostřednictvím získávání potřebných dovedností včetně přenositelných dovedností, výzkumných metod a jejich uplatňování.

Výzkumné specializace může být v oblastech školství, umění, ošetřování, ministerstva a teologie.

kód předmětu

5001

Délka hřiště

Tři až čtyři roky na plný úvazek

Režim Study

On-Campus nebo distančního vzdělávání

Akreditace

Doktor filozofie studia předmětu je self-akreditované Avondale College vysokého školství v rámci podmínek na úrovni 10 v australském rámce kvalifikací. Kurz je celostátně registrována u terciárním vzdělávání kvalitu a standardy agentury.

Avondale nabízí PhD jako společně svěřených stupně s Charles Sturt University, že Avondale stupňů držen ve vysokém ocenění.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Online forma, Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 - 4 let
Kombinované
Denní studium
Price
- 15392 $ / rok na australských a novozélandských studentů, 20.928 $ pro zahraniční studenty
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date