DPhil (PhD) v dějinách umění

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled kurzu

DPhil studenti zavazují pod dohledem, ale nezávislý výzkum, na jehož konci kterou předkládají tezi ne více než 100.000 slov představujících výsledky tohoto výzkumu. Tato práce musí prokázat znalost a pochopení předmětu, jeho hlavní zdroje a úřady. Měl by se vypsat kritické diskriminaci a smysl pro proporce při hodnocení důkazů a úsudky ostatních. DPhil Práce musí ztělesňovat originálním příspěvkem k poznání dějin umění a to buď na získání nových poznatků, nebo při výkonu nového a samostatného kritického přístupu.

Aplikace

Chcete-li se přihlásit, vyplňte prosím v našem internetovém elektronický formulář žádosti a nahrajte diplomové nebo bakalářské studijní s oficiální anglický překlad, váš pas kopírování a anglického jazyka certifikát (pokud máte). Prosím, napište nám svůj plánovaný výzkum téma info@ibs-b.huHEAD=dobjV brzy po on-line aplikace.

Vstupné je po celý rok. Aplikace Skype rozhovor a angličtina testování je zdarma.

Vstupní požadavky

• první nebo druhé třídy, horní stupeň dělení nebo významné pracovní zkušenosti. Výhodný je magisterské, • dostatečné znalost angličtiny a akademické znalosti, které kontroluje IBS výzkumný pracovník s orientací rozhovoru přes Skype po on-line aplikace. Rozhovor následuje IBS anglického jazyka testu (můžete si být osvobozeny od složení zkoušky s dostatečným skóre IELTS, TOEFL, Cambridge nebo Pearson), • po úspěšném Skype rozhovoru a anglické testování studenta musí předložit jeho / její plán e-mailem , Je-li plán přijat, bude posluchač postupovat s převodem platby první letošní poplatek a bude mít face-to-face konzultaci o jeho / její plán s inspektorem.

První všichni studenti jsou registrovány jako MPhil studentů a na konci prvního roku, kdy je jejich výzkum návrh posuzoval rozhoduje o přeměně na DPhil.

metody výuky

Kandidáti tráví značnou část svého studia provádějí pod dohledem výzkum, na jehož konci podají práce obsahující výsledky tohoto výzkumu. Tato práce musí prokázat znalost a pochopení předmětu, jeho hlavní zdroje a úřady. Měl by se vypsat kritické diskriminaci a smysl pro proporce při hodnocení důkazů a úsudky ostatních. Předmět by měl být řešeny v kompetentním a učené způsobem.

Poslední aktualizace Pro 2016

Informace o škole

From a school that was founded in 1991 as the first private higher education college in Central Europe, IBS - Budapest has grown into a great business school. It is an attractive place to learn and te ... Čtěte více

From a school that was founded in 1991 as the first private higher education college in Central Europe, IBS - Budapest has grown into a great business school. It is an attractive place to learn and teach because of our collaborative culture – a blend of academic rigor, cooperative teamwork, entrepreneurship, diversity and continuous innovation. The academic experience we offer is providing our students from over 100 countries of the world not only with an undergraduate or postgraduate degree, but skills and networking opportunities that bring lifelong competitive advantages. Méně
Budapešť , Vídeň + 1 Více Méně