Dba - doktorka obchodní administrativy

Munich Business School

Popis programu

Read the Official Description

Dba - doktorka obchodní administrativy

Munich Business School

StockSnap_ZYW8MGFQKZ

DBA - doktor podnikové správy

Doktorský titul je nejen velmi vysoký vědecký úspěch a často i vyšší osobní milník, ale také inteligentní a udržitelná investice do profesionální budoucnosti. S DBA, kterou nabízí MBS ve spolupráci s Univerzitou Sheffield Hallam University (SHU), mohou studenti rozvíjet svou akademickou nebo obchodní kariéru v mezinárodním a flexibilním prostředí, který nevyžaduje, aby své profesní kariéry zastavili.

DBA - Doktor podnikatelské správy na první pohled

PROGRAM START

Říjen

JAZYK INSTRUKCE

Angličtina

DOBA TRVÁNÍ

48 měsíců

FORMÁT

Part-time

STUDIE V ZAHRANIČÍ

Mezinárodní moduly na univerzitě Sheffield Hallam University (SHU)

VSTUPNÉ

  • Magisterský titul v oboru podnikání, managementu nebo příbuzné oblasti
  • Přednostně 5 let zkušeností s řízením

TUČNÍ POPLATEK

€ 32,000

OFICIÁLNÍ SCHVÁLENÍ

Program doktora podnikatelské správy v Mnichovské obchodní škole ve spolupráci s univerzitou Sheffield Hallam je oficiálně schválen bavorským státním ministerstvem pro vědu, výzkum a umění.

O DBA - doktor podnikání

DBA je doktorát založený na výzkumu, který je ideální pro ty, kteří mají nadšení z učení a kteří chtějí změnit způsob, jakým se v jejich specializaci rozvíjí řízení a odborná praxe. Studium pro doktorský studijní program vám umožňuje rozvíjet výzkum založený na důkazech a plnou doktorskou práci, která je rovnocenná doktorskému studiu, a zároveň pokračovat v kariéře seniorního profesionála nebo manažera.

Program DBA v Mnichově Business School a Sheffield Hallam University vám nabízí příležitost diskutovat o klíčových věcných tématech, které odrážejí výzkum a pokroky v organizačních a obchodních znalostech. Dále se budete řídit každým krokem vývoje, plánování a řízení vašeho doktorského výzkumného projektu.

Program DBA společnosti Munich Business School je prvním a jediným programem DBA v Bavorsku, pro který bavorské státní ministerstvo školství a kultury, vědy a umění oficiálně schválilo provedení studijních programů a vedení vysokoškolských zkoušek podle čl. 86 odst. 1 BayHSchG (zákon o bavorské univerzitě).

5 Důvody pro DBA

  1. Mezinárodní titul
    Doktor obchodní správy, DBA, představuje vysoce respektovaný akademický titul, který může otevřít dveře do a uvnitř mezinárodního obchodního světa. Po úspěšném absolvování mohou absolventi DBA používat také německý titul "Dr.".
Vysoká kvalita a rozpoznání
DBA MBS a SBS je široce uznávaný doktorský program, jehož účastníci těží z vynikající kvality výzkumu a vzdělávání na obou univerzitách.

Flexibilní nastavení
Díky flexibilnímu nastavení umožňuje DBA svým účastníkům absolvovat doktorský titul, aniž by museli své kariéry zastavit. Strukturovaný program
Systém DBA MBS a SBS je založen na vysoce efektivním modulárním systému a programové struktuře navržené pro usnadnění pokroku a výsledků. Silní partneři
Mnichovská obchodní škola a Sheffield Hallam University jsou mezinárodní univerzity, které tvoří tým silných a dobře propojených partnerů.

DBA - naše partnerská univerzita Sheffield Hallam University

Munich Business School nabízí ve spolupráci se společností DBA program na částečný úvazek Sheffield Business School (SBS), jedna z hlavních fakult na Sheffield Hallam University (SHU) v Sheffieldu ve Velké Británii. SHU je známá svými moderními zařízeními, dynamickým přístupem k výuce a učení a vysokou úrovní podpory studentů. S 34 000 studenty z více než 100 zemí světa a 3000 zaměstnanců je jednou z největších a nejprogresivnějších univerzit ve Velké Británii. Využijte 100 milionů liber, které SHU investoval do nejmodernějších výukových a učebních zařízení, s dalšími 70 miliony liber, které budou investovány do příštích dvou let.

Výzkumný program Sheffield Hallam byl zařazen do pěti nejlepších moderních univerzit ve Velké Británii v rámci nejnovějšího národního rámce výzkumu excelence (REF) 2014. Systém e-learningu v SHU je jedním z nejrozsáhlejších a nejvyspělejších v zemi, poskytuje přístup ke zdrojům a podporu, kdy a kde je budete potřebovat. Středisko výukových materiálů s vynikajícími IT zařízeními, které jsou otevřené 24 hodin denně, každý týden v roce.

Sheffield Business School má národní a mezinárodní reputaci pro poskytování postgraduálních a profesionálních programů rozvoje managementu. S více než třicetiletými zkušenostmi ve výzkumu a výuce v oblasti obchodu a řízení se společnost SBS podílí na rozmanitém spektru čistého a aplikovaného výzkumu, který pokrývá většinu oblastí podnikání a řízení.

DBA - Profil účastníka a kohort

Program DBA v Mnichově Business School a Sheffield Hallam University je určen pro manažery a manažery, kteří:

  • Splnit akademické požadavky programu,
  • Mohou přispět k učení třídy v programu a přidat hodnotu ke zkušenostem studentů,
  • Využívat zkušeností z učení a ukázat, že DBA přidá hodnotu již úspěšné kariéře,
  • Mají manažerský a vedoucí potenciál, vynikající interpersonální a komunikační schopnosti, stejně jako vysoký stupeň zralosti a motivace.

Nedílnou součástí programu je kohorta, skupina studentů, kteří program začínají současně a společně navštěvují všechny studijní bloky. Studenti v kohortě se účastní diskusí mezi sebou během studijních bloků a učí se od sebe navzájem. Mimo studijních bloků mohou diskuse pokračovat, studenti sdílejí nápady a zkušenosti a vzájemně se podporují.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
48 měsíců
Kombinované
Price
Cena
36,000 EUR
Information
Deadline
Kontaktuj školu
Application round 1 deadline. 29.07.2018 application deadline.
Locations
Německo - Munich, Bavaria
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Application round 1 deadline. 29.07.2018 application deadline.
Datum ukončení Červen 29, 2020
Dates
Říj. 2019
Německo - Munich, Bavaria
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Application round 1 deadline. 29.07.2018 application deadline.
Datum ukončení Červen 29, 2020