Přečtěte si oficiální popis

Durham DBA je výkonný doktorský program pro motivované, vysoce výkonné, kteří chtějí rozvíjet své výzkumné, analytické a kritické myšlení na nejvyšší úrovni. Doktorát v oboru Business Administration je postavena na výzkumném projektu poháněné jednotlivce, se zaměřením na praktické aplikace v podnikatelském prostředí.

 • Rozvíjet na nejvyšší úrovni myšlení a výzkumu
 • Prezentovat své závěry na konferencích po celém světě
 • Přispět ke své vlastní odborné praxe

Jaká je struktura programu?

Program je nabízen na pružném částečný úvazek a trvá od 4 do 6 let dokončit.

 • Roky 1 a 2 se skládá z pěti učil moduly dodávané na škole
 • Roky 3 až 6 obsahují individuální pod dohledem výzkum a studie.

Po celou dobu svého studia, budete rozvíjet své výzkumné, analytické, koncepční a kritické myšlení na nejvyšší úrovni. Budete také získat strategické zaměření, které vám umožní přispívat ke své vlastní odborné praxe a širší oblast.

DBA v detailu

Program je nabízen na pružném částečný úvazek a trvá od 4 do 6 let dokončit. Je strukturován ve fázích, což umožňuje pravidelnou zpětnou vazbu, která usnadňuje postup. 1. a 2. ročník Pět vyučovaných modulů dodaných ve škole (objednávka může být různá):

 • Ekologie organizací
 • Power, Control a Odpor v organizacích
 • Změna v organizacích
 • Vedení v organizacích
 • Design výzkumu Workshop: Part 1 / teorie do praxe: Part 2

Assessment je individuální písemné práce pro moduly 1-4. -mezi Místy moduly 4 a 5, budete rozvíjet své výzkumné návrh. -The Individuální písemné práce pro Modul 5 má 10,000 maximální počet slov. Roky 3 až 6 Mezi roky 3 až 6 se jedná o individuální výzkum a studium pod dohledem.

 • Kvalitativních a kvantitativních skupiny: navštěvujete pravidelné návštěvy výzkumu, aby vám příležitost setkat se svým nadřízeným / vedoucího pro výuku, konzultací a poradenství modulu.
 • Akademický Progression Reviews: Formální hodnocení pokroku jsou naplánovány s cílem zajistit si dělají uspokojivý akademický pokrok. Neexistuje žádný formálně hodnocena práce mají být dokončeny na výzkumné návštěvy; předpokládá se, budete mít samoregulační v době, kdy se dostanete do této fáze.
 • Diplomová práce má 60,000 maximální počet slov.

Seminář programu pro výzkum

Po celou dobu svého studia, budete mít přístup ke specializovaným vzdělávacích příležitostí. Tato setkání poskytují příležitost pro vás setkat se s hostujících vědeckých pracovníků a úzce spolupracovat s akademickou fakulty Durham je. Kromě toho budete být podporovány prezentovat své výsledky výzkumu na jiných vysokých škol, výzkumných ústavů a ​​mezinárodních konferencích

Zdroje

Kromě knihoven Durham University je, Vysoká škola podnikání knihovna domy rozsáhlé specialista na poskytování půjček a referenčních sbírek obchod, finance a řízení knih; doktorský, MBA a magisterských disertace; kompletní sbírka Business School pracovních dokumentů a nabízí přístup k více než 10.000 časopisů on-line. Budete mít přístup k up-to-date časopisu, finanční a průzkum trhu informací ze zdrojů, jako FAME, Mintěl, imid, European Business ASAP a Pro-Quest. K dispozici je také široká škála dostupných informací prostřednictvím on-line databází, včetně: smaragd, FAME, Mintel vykázala databáze, Reuterův Business Insight a Datamonitor Business Information Centre.

Komplexní IT zařízení

Durham University IT služeb nabízí přístup ke všemu, co byste očekávali najít v přední obchodní školy, včetně: Počítačová grafika Centrum otevřít 24/7, plně integrované IT-učebny, která se věnuje IT helpdesk a DUO - virtuální univerzitní učení prostředí.

Prostor ke studiu

Vytvořili jsme vynikající prostředí pro individuální i týmové studovny, včetně specializovaného doktorského výzkumného prostoru.

Co potřebuji jako první?

Budete potřebovat:

 • Magisterský titul v oboru vztahující se k podnikání a řízení z uznávané univerzity nebo jiné instituce vyššího vzdělávání; nebo ekvivalentní kvalifikace nebo zkušenosti
 • Minimálně tři roky podnikání a manažerských zkušeností na odpovídající úrovni
 • Výzkumná návrh 500-2000 slovo. Pokyny k přípravě vašeho výzkumného návrh.

Anglický jazyk Požadavky:

 • Pokud angličtina není vaším rodným jazykem, budete potřebovat IELTS 7.0 (žádný prvek pod 6,5) nebo Pearson Test z angličtiny celkové skóre 70+ (žádný prvek pod 62).

Upozorňujeme, že tyto mohou být ne více než 2 roky v měsíci začíná program, např. pro program, který začíná v říjnu 2014 test IELTS nebo PTE, muselo být přijato v říjnu 2012 nebo později. TOEFL IBT již není přijímán jako kvalifikace anglické pro účely udělování víz.

Podání žádosti

Přihlášky by měly být podávány prostřednictvím on-line přihlášky. Navštivte naše webové stránky.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Durham University Business School

Zobraz 4 více kurzů z Durham University Business School »

This course is Kombinace studia online a v kampusu
Start Date
Srp 2019
Duration
6 let
Kombinované
Price
40,000 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date