Doctor of Business Administration

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled programu

The Doktor of Business Administration (DBA) Program AMA sestavuje výhledové podnikatelské sféry, aby se přední linii pozic v dynamickém a komplexním světě podnikání.

Program zahrnuje jak ročníkové práce a výzkumu a je určen pro manažery, kteří potřebují rozvíjet porozumění in-hluboké nejnovějšími myšlení a technologií, které formují globální svět současného podnikání.

Absolventi budou připraveni převzít roli vysoký profil jako firemní manažery, podnikatele, právníky a konzultanty. Třída Práce zdůrazňuje vyššího řádu myšlení a kritickou analýzu. Teorie a praxe jsou spojeny prostřednictvím vzdělávacích příležitostí poskytovaných zkušenosti členů fakulty na seminářích, výzkumných projektů, případové studie, odborné vedení vedoucími do podnikatelské sféry a úkoly v terénu na bázi.

Program Cíle

Primárním cílem měnové politiky Doktor of Business Administration Program je produkovat absolventy, kteří mohou přispět k rozvoji jejich povolání a rozšiřování znalostí a povědomí o současných strategických otázek a postupů pro obchodníky.

Studenti se dosáhnout tohoto cíle prostřednictvím rozvoje:

 • Důkladná znalost vědecký a odborný výzkumných metod a jejich uplatnění v obchodním prostředí pro vyšší manažery, konzultanty a univerzitních profesorů;
 • Advanced kritické myšlení, koncepční a analytické schopnosti;
 • Orientace v obou semenných teorií a nejnovějších postupů v řízení podniku včetně a intenzivní znalost teorie a praxe v jedné oblasti obchodu;
 • Nástroje k provedení původní aplikovaný výzkum, která posouvá obchodní znalosti;
 • Zhodnocení kulturních, etických a globálních problémů a jejich dopadu na obchodní teorie a praxe; a
 • Opatření nezbytná pro efektivní rozhodování v komplexním prostředí prostřednictvím integrace teoretické poznatky s praktickými znalostmi dovednosti.

Požadavky na přijetí

Bažanti (NEW enrollees)

 1. Dokonalý Přihláška
 2. High School Report Card (formulář 138)
 3. High School Přepis (Form 137a)
 4. Poznámka: To by mělo být každé škole transakci pro zajištění jeho pravosti
 5. Certifikát dobrého charakteru
 6. 2x2 obrázek (pro 201 souborů)
 7. 1x1 obrázek (ID)

Nabyvatelé

 1. Dokonalý Přihláška
 2. Čestné propuštění přenosu / Pověření
 3. Certifikát dobrého charakteru
 4. Dočasné Přepis / Certifikát stupně pro účely hodnocení
 5. Oficiální Transcript of Records, které mají být zaslány v předchozím školy s poznámkou: COPY PRO: AMA University, Proj. 8, QC
 6. Popis předmětu převzata z předchozí školy
 7. 2x2 obrázek (pro 201 souborů)
 8. 1x1 obrázek (ID)

Zavazuje být dominantní poskytovatel IT založených na vzdělávání v globálním trhu, AMA Computer University je ukotven na Triple "G" výhodu globálního vzdělávání a odborné přípravy, globální zaměstnanost a globální konkurenceschopnost.

Hlásící vynikajících výsledků v učení, má široký akademický program pokrývající College of Arts and Sciences, College of Engineering, College školství, College of Business Administration s 24 vysokoškolských kursů. AMACU rovněž nabízí práci absolventa vedoucí k stupňů Magistr v výpočetní techniky, Master nebo umění v počítačové vzdělávání, Masters v oboru Business Administration a veřejné správy.

world-class vzdělávání a odborné přípravy AMACU je uznávána a akreditována globálními partnery a přidružených společností. Plně vybavená zařízením a programy, které dalece přesahují potřebám jednotlivců, má vynikající fond fakulty, která se snaží nabídnout prostředky pro každého jedince k dosažení self - actualization naplno. V důsledku toho AMACU vyrobila více než jeho podíl vedoucích pracovníků v oblasti obchodu, ve školství, v průmyslu a ve vládě.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

AMA Education System (AMAES) is the largest educational network in Asia and a member of the AMA Group of Companies.

AMA Education System (AMAES) is the largest educational network in Asia and a member of the AMA Group of Companies. Méně