Doctor of Management

Všeobecné informace

Popis programu

Doctor of Management

Doktorské studijní programy (tzv. denně) na Fakultě managementu prováděny od založení katedry, v roce 1995 byly zahájeny tak. Dálkového studia PhD, zahrnující i cizince.

Doktorské studium na Fakultě managementu působí v souladu s předpisy doktorského studia fakulty.

Doktorandi na Fakultě managementu aktivně zapojuje do vyučovacího procesu a aktivně se podílet na vědeckém životě fakulty. Doktorandů nejen účast na konferencích a odborných seminářích pořádaných na fakultě, ale i organizovaný jiných vědeckých institucí v zemi i v zahraničí. Některé z postgraduálních studentů zapojených do implementace KBN grantů, které budou nepochybně jim pomohou provádět výzkum týkající se disertační práce. Fakulta managementu jsou realizovány granty pod dohledem projekty.

Extramurální Doktorské studium jsou placeny. Náklady na jeden rok studia je: 6800 zł (platba na celý rok dopředu), 7000 zł (platba ve dvou splátkách), 7300 zł (platba v osmi splátkách).

Poslední aktualizace Bře 2017

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

University of WarsawUniversity of Warsaw (UW), founded in 1816, is the best university and a leading research centre in Poland. The high level of scientific research, its connection with the education ... Čtěte více

University of WarsawUniversity of Warsaw (UW), founded in 1816, is the best university and a leading research centre in Poland. The high level of scientific research, its connection with the education of students and the diversity and attractiveness of our teaching determines the position of the University in the country and worldwide. Méně

Akreditace

EFMD Equis Accredited