Doktorát Business Administration (DBA) Grenoble Ecole de Management (GEM), program Istanbul-Cohort v partnerství s

Všeobecné informace

Popis programu

Cíle

Doktorát podnikatelské správy, který nabízí společnost Grenoble Ecole de Management, je doktorský titul založený na výzkumu, který nabízí účastníkům možnost získat v podnikání nejvyšší úroveň, jedinečnou a tematickou kvalifikaci.

Tento doktorský titul je zaměřen zejména na řízení technologií, organizační změny a inovace. Program však může zahrnovat i tradiční výzkumná témata v oblastech, jako je management, finance, marketing a organizační chování.

Proč se přihlásit do programu Executive Doctorate (DBA)?

Existují tři důležité součásti, které vážně váží na rozhodnutí žadatele o zápis do programu DBA:

 • Kariérní efekt po ukončení studia můžete také pracovat a studovat ve stejnou dobu!
 • ZKUŠENOSTI během programu
 • KULTURA obchodní školy.

Program

Program Doktorské Business Administration (DBA) je rozdělen do dvou fází:

I. etapa - výcvik v doktorském výzkumu v manažerských vědách:

Filozofie, metody a nástroje (18 až 24 měsíců)

Studenti DBA začínají učebními metodami a technikami pro návrh výzkumu, sběru dat a analýzu dat s cílem provádět, analyzovat, vytvářet a publikovat výzkum, který splňuje doktorské standardy. Studenti dokončí řadu čtyř až šesti výcvikových seminářů pro výzkum, které se konají v Grenoblu a v partnerských zemích.

Mezi workshopy připravují studenti podrobný návrh výzkumné práce, dokončují pilotní studii a provádějí individuální výzkum a výzkum v terénu pod vedením doktorských školitelů. Aby bylo možné pokračovat do fáze II, jsou studenti povinni předložit tři písemné práce. Tyto zahrnují:

 • Rozšířený výzkumný návrh (1 500 až 4 000 slov)

 • Komplexní přehled publikační literatury (5 000 až 20 000 slov); a

 • Předběžná práce (15 000 až 30 000 slov).

Úspěšné dokončení fáze I vede k udělení certifikátu ve výzkumu v oblasti managementu.

Stupeň II. Práce (24 až 30 měsíců studium na částečný úvazek)

Část výzkumu a práce DBA programu spočívá především v individuálním výzkumu pod dohledem kvalifikovaného profesora, který má mezinárodní pověst v oblasti řízení technologií, inovací v oblasti podnikání a řízení organizačních změn a poskytuje širokou škálu oblastí odborných znalostí.

Práce DBA by měla představovat podstatné důkazy o původním stipendiu, které splňuje publikační standardy a poskytuje užitečné manažerské doporučení.

Kandidáti DBA jsou povinni prokázat svou schopnost provádět původní šetření; testovat, aplikovat a zkoumat jejich vlastní a jiné myšlenky; a pochopit vztah mezi jejich tématy a širšími oblastmi znalostí.

Kandidáti mohou být vyzváni, aby identifikovali aktuální problémy a aplikovali relevantní teorie pro řešení problémů.

Fakulta

Každý kandidát na DBA je přidělen a dohlížen výzkumným činným profesorem z Grenoble Ecole de Management nebo partnerskou institucí.

Zaměstnatelnost

Kariéra

Doktorský program Business Administration (DBA) umožňuje studentům:

 • Pochopte nejmodernější výzkum ve svých oborech;

 • Získejte potřebné znalosti a odborné znalosti o metodách a technikách pro návrh výzkumu, sběr dat a analýzu dat;

 • Vedení, psaní a šíření výzkumu na vysoké úrovni - doktorské úrovni;

 • Dosáhnout vyšší úrovně efektivity jako odborník v oblasti řízení technologií, inovací a změn; a

 • Získejte legitimitu jako výzkumní pracovníci a členové fakulty v akademickém i neakademickém prostředí

Společnosti

Společnosti, které se rozhodnou sponzorovat kandidáty Grenoble Ecole de Management DBA, těží přímo z jejich výzkumu a studií. Každý kandidát provádí doktorský výzkum v oblasti současných obchodních a řídících otázek, které jsou často založeny na současných a předpokládaných potřebách svých společností. Společnosti mohou navíc uchovávat cenné manažery na palubě, zatímco v tomto programu na částečný úvazek absolvují doktorské studium.

Přijetí

Kandidáti na program DBA jsou rekrutováni z celého světa. Přicházejí z široké škály zázemí - věd, humanitních oborů a technických a inženýrských oborů. Obecně se jedná o odborníky na vysoké úrovni, jako jsou například manažeři nebo vedoucí pracovníci s pokročilými stupni v obchodních disciplínách.

DBA Impact

Od roku 1993 náš výzkumný program DBA aktivně spojuje podniky a akademické obce s cílem přijmout změny a prosazovat pokrok prostřednictvím originálního a důsledného výzkumu.

Náš výzkum studentů DBA ovlivňuje manažerské a organizační prostředí na nejvyšší úrovni. Každá diplomová práce obsahuje kapitolu věnovanou manažerským důsledkům jejich doktorského výzkumu a nabízí příslušné doporučení organizacím k překonání klíčových výzev.

Studenti a absolventi DBA jsou vyzýváni k tomu, aby sdíleli své výsledky a nálezy s co nejširším publikem, aby mohli informovat a spolupracovat se svými vrstevníky, organizacemi a komunitami.

Se silným zaměřením na šíření informací pro obchodní a akademické publikum podporuje kombinace důležitosti a přísnosti v našem výzkumu DBA naši pověst v řízení technologií, inovací a podnikání.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

41 North delivers the DBA, Executive MBA and the Digital Excellence Post-Graduate Certificate. 41 North focuses on leadership in the digital age and the assessment and management of new technologies.

41 North delivers the DBA, Executive MBA and the Digital Excellence Post-Graduate Certificate. 41 North focuses on leadership in the digital age and the assessment and management of new technologies. Méně

Akreditace