Doktorát Business Administration

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Program vám poskytne potřebné nástroje, které vám pomohou přispět k produkci a šíření aplikované vědy v oblastech managementu a správy podnikání prostřednictvím pečlivého a na míru šitého koučování naší doktorské fakulty.

Zkušenosti UBIS DBA vás vyzývají k vyostření kritických a analytických znalostí. Rozvinete své výzkumné dovednosti, abyste se stali odborníkem ve svém oboru s prokázanou schopností myslet i mimo krabici. Tento program je navržen tak, aby vyhovoval náročnému životnímu stylu vedoucích pracovníků a profesionálů, což znamená, že můžete svou kariéru posunout na vyšší úroveň při zachování zdravé rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem.

Hlavní body programu DBA

 • Flexibilní rozvrh, který odpovídá potřebám profesionálů s vysokým létáním, takže můžete udržovat rovnováhu mezi studiem, prací a rodinným životem
 • Vysoká úroveň podpory dohledu a osobní vedení pro vás na každém kroku
 • Mezinárodní fakulta akademiků a předních odborníků
 • Aplikovaný výzkum přizpůsobený vašim základním a kariérním cílům
 • 4 semináře v prvních 2 letech; rozmístěny v intervalech přibližně 6 měsíců

Struktura

Výzkumná a disertační část doktorského titulu Business Administration z University of Business and International Studies UBIS sestává primárně z individuálního výzkumu pod dohledem kvalifikovaných profesorů, kteří poskytují širokou škálu odborných znalostí a mezinárodní reputaci.

Na UBIS obdrží každý vybraný student přísné a na míru šité koučování naší doktorské fakulty.

140363_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg

Akreditace

 • EduQua
 • Mezinárodní akreditační rada pro obchodní vzdělávání (IACBE)
 • Federation des Enterprises Romande (FER)
 • Evropská nadace pro rozvoj řízení (EFMD)
 • ISO 9001
 • ISO 29990

Proč studovat na UBIS - Vysoká škola obchodní a mezinárodních studií

 • Skvělé služby studentům: Kariérní centrum radí každému jednotlivému studentovi, kam má jít na stáž. Všichni studenti ve Švýcarsku mohou pracovat po dobu 20 hodin týdně - 50% příspěvek počínaje 2. semestrem studia.
 • Student Learning Platform - pomáhá kontrolovat známky a studijní materiály
 • Online program pro dálkové vzdělávání
 • Studentské služby pro pomoc s vízy, formáty pobytových karet, zdravotní péči a ubytování
 • Orientační dny pro nové studenty: seznámení s profesory, prohlídky městských průvodců, integrace se stávajícími studenty
 • Student Association - organizuje zábavné akce pro studenty v Ženevě i mimo ni.

Požadavky anglického jazyka

Potřebujete následující skóre IELTS:

Minimální požadované skóre:

140362_Clipboard06.jpg

IELTS - nebo International English Language Test System - testuje vaše schopnosti v anglickém jazyce (psaní, poslech, mluvení a čtení) na stupnici od 1,00 do 9,00. Minimální požadavek na skóre IELTS se vztahuje k celkovému skóre pásma, které jste obdrželi, což je vaše kombinované průměrné skóre.

Obecné požadavky

 • Žadatelé, kteří usilují o přijetí do programu DBA, musí mít obvykle titul MBA nebo ekvivalent na schválené univerzitě a musí mít významnou odbornou praxi. Může se přihlásit bakalářský titul (nebo ekvivalent) s ověřením odborné praxe pro kredity (proces PEV 2500 CHF)
 • Zkouška z angličtiny: buď IELTS (minimální skóre 6,5), nebo Cambridge certifikát v pokročilé angličtině (CAE)

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

UBIS, an innovative young, boutique institution that delivers modern programs in Business and International Relations, is located in Geneva There is no other city in the world with so much access to t ... Čtěte více

UBIS, an innovative young, boutique institution that delivers modern programs in Business and International Relations, is located in Geneva There is no other city in the world with so much access to the world headquarters of major businesses, financial institutions and international organizations. The UBIS DNA is composed of three main factors: Real-World Experience, Individual Attention and an International Perspective. UBIS’ professors are highly qualified professionals who bring real-world problems into their classrooms and equip students to analyze these problems critically and in terms applicable to the business environment. Our professors provide students with a strategic framework to deal with the issues that they will face in their professional lives. UBIS is attentive to the evolving needs of the marketplace and constantly adapts its course content and methodologies to ensure that our graduates possess the knowledge and transferable skills necessary to succeed in this rapidly changing world. Méně