Doktorát Business Administration

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

Posuňte svou kariéru na další úroveň při zachování zdravé rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem!

Náročné, flexibilní a globální

Doktorát z Evropy s důrazem na obchodní výzkum a jeho uplatnění v průmyslu.

Získání prestižního doktorátu z renomované univerzity je snem mnoha odborníků! To vyžaduje odhodlání a odhodlání učinit jedno z nejdůležitějších rozhodnutí v životě. Program DBA je úplný doktorský titul, ale přichází s několika rozpory s akademicky zaměřeným Ph.D. stupeň. DBA se specializuje na efektivní využití klíčových odborných zkušeností při provádění průmyslového výzkumu.

Tento titul je vyvíjen a dodáván ve spolupráci s Universidad Catolica De Murcia (UCAM), Španělsko, která je podle Times Higher Education Ranking-2019 pro kvalitní vzdělávání zařazena mezi 10 nejlepších evropských univerzit. Konečný titul vydává UCAM, který bude udělen na shromáždění konaném na univerzitě ve Španělsku.

Program vybaví studenty potřebnými dovednostmi, aby přispěli k produkci a šíření aplikované vědy v oblastech řízení a správy podniků. Výzkumnou cestu usnadňují dobře vyvinuté digitální zdroje, osobní lektor a podpora výzkumných průvodců. Tato zkušenost s učením a výzkumem vás vyzývá k vyostření kritických a analytických znalostí. Budete rozvíjet výzkumné dovednosti, abyste se stali odborníkem ve svém oboru s prokázanou schopností myslet mimo krabici. Tento program je navržen tak, aby zapadal do rušného plánu vyšších vedoucích pracovníků a zajistil, že nebude narušena rovnováha mezi pracovním a soukromým životem.

141824_pexels-photo-2182969.jpeg

O univerzitě

UCAM je soukromá katolická univerzita s 20letou historií a více než 16 000 studenty, která kromě jiných prestižních titulů nabízí 33 předních evropských úředních bakalářských, 45 magisterských a 66 doktorských oborů.

Společnost UCAM, založená v roce 1996, je plně akreditovanou evropskou univerzitou s jasným posláním: poskytovat studentům znalosti a dovednosti sloužící společnosti, přispívat k dalšímu rozšiřování lidských znalostí prostřednictvím výzkumu a vývoje. UCAM umožňuje studentům rozvíjet své vlastní dovednosti v reálném světě. Špičková infrastruktura, laboratoře a studia kampusu spojená s praktickými vzdělávacími komponentami připraví studenty na uplatnění získaných znalostí.

Studenti musí absolvovat stáž ve veřejné nebo soukromé instituci, kde získají ochutnávku ze své budoucí oblasti odbornosti. UCAM založila více než padesát výzkumných skupin v úzké spolupráci s podniky jako Coca-Cola, Danone, Vodafone a Siemens, což některým studentům poskytuje příležitost akademicky přispět.

UCAM je jednou z prvních univerzit, které přizpůsobily své programy evropskému systému kvality pro vzdělávání v návaznosti na Boloňský proces.

Co je DBA?

Doctorate of Business Administration (DBA) je kombinovaný profesionální doktorský titul na částečný úvazek s mezinárodním rozsahem a reputací, jehož cílem je zlepšit výkonnou a profesionální praxi prostřednictvím aplikace zdravé teorie a důkladného výzkumu skutečných a složitých problémů v podnikání a managementu.

Zvyšuje schopnost studentů rozvíjet teorii znalostí, jejich aplikaci v podnikání. Klíčovým aspektem programů je rozvoj osobních, poradenských a výzkumných dovedností v kontextu pečlivého a relevantního výzkumu.

Kdo by měl zvážit DBA?

Doctor of Business Administration je řízen touhou zapálit skutečné změny v jejich společnostech nebo oborech prostřednictvím rozhodování na základě dat. Program bude obzvláště přínosem pro zkušené manažery na úrovni C, vyšší manažery, vedoucí oddělení, konzultanty, pedagogy managementu a podnikatele. Zkušenosti DBA vyzývají studenta k vyostření kritických a analytických znalostí. Rozvinete své dovednosti ve výzkumu, abyste se stali odborníkem ve vaší oblasti s prokázanou schopností myslet mimo krabici.

DBA a PhD - stejné, ale odlišné

DBA je program na úrovni výkonného ředitele určený pro pracující profesionály s rozsáhlými manažerskými zkušenostmi i magisterským titulem, kteří se chtějí ve své kariéře dále rozvíjet. DBA má jak přísnost, tak důležitost, protože přispívá k teorii, praxi a výzkumu v podnikání a managementu. Program DBA je plnohodnotným doktorským studiem, ale na rozdíl od Ph.D. se zaměřuje na profesionální zkušenosti.

Ph.D. Program je zaměřen na ty, kteří mají zájem o kariéru v akademickém prostředí zaměřenou na výzkum.

Proměňte své firemní zkušenosti ve znalosti a v budoucnu udělejte skutečný dopad na své podnikání.

Struktura programu

Tento program nabízí dobře strukturovanou výuku zaměřenou na budování výzkumných kompetencí. Poté následuje výzkumný projekt, jehož cílem je demonstrovat dovednosti a znalosti získané při počáteční práci v kurzu a přispět ke zlepšení a zdokonalení stávajících obchodních praktik.

DBA je strukturována do dvou fází.

Fáze 1: Skládá se z pěti modulů vyučovaných v 1. ročníku, což přispívá k 60 kreditům ECTS.

Fáze 2: Po úspěšném dokončení fáze 1 studenti postupují k dokončení závěrečné „Praktické práce“, kterou je třeba dokončit za 2 roky od začátku výzkumu.

Maximální doba trvání výzkumu je 3 roky s minimálním časovým rámcem 1 rok.

Cena za předčasný odchod

Úspěšní studenti 1. etapy získají titul Master of Philosophy (MPhil) v managementu na Universidad Catolica De Murcia ve Španělsku, pokud se student rozhodl ukončit studium bez dokončení závěrečné výzkumné práce.

Doba trvání

Fáze učení - 1 rok

Fáze výzkumu - 2 roky

Ačkoli je termín pro výzkum dva roky, může si ho student prodloužit o další rok. Ambiciózní student může dokonce dokončit výzkum za jeden rok také na základě svého harmonogramu.

Detaily modulu

Rok 1

Účelem prvního roku je poskytnout teoretický a praktický základ v metodice výzkumu pro pokročilý empirický výzkum v oblasti managementu. Pozdější částí prvního roku je aplikace znalostí a porozumění metodologii výzkumu na vlastní pilotní studii a celkový návrh diplomové práce a reflexe jeho vlastního výkonu jako výzkumného pracovníka.

 • M1. Metodika a metody výzkumu - 10 ECTS
 • M2. Výzkumné problémy současného managementu - 10 ECTS
 • M3. Průběžný výzkumný projekt (pilotní studie) - 10 ECTS
 • M4. Vypracování výzkumného projektu (návrh diplomové práce) - 20 ECTS
 • M5. Vývoj jako výzkumný pracovník (individuální reflexe) - 10 ECTS

2. a 3. rok

Účelem 2. a 3. ročníku je provádět plnohodnotný primární výzkum pod dohledem průvodce. Tyto dva roky se používají k vytvoření podrobné diplomové práce, která splňuje očekávání výzkumu požadovaného na doktorské úrovni.

 • M6. Praktická práce - 120 ECTS

Magistr filozofie v managementu

Cena za předčasný odchod

Studenti, kteří úspěšně dokončí první ročník se 60 kredity ECTS, budou mít nárok na výstupní cenu, Master of Philosophy in Management (M.Phil), Universidad Catolica De Murcia, Španělsko. To platí, pokud se student rozhodne ukončit kurz bez dokončení závěrečného výzkumu. Cena za výstup je zpoplatněna dalším certifikačním poplatkem ve výši 3000,00 USD (navíc k jednoročnímu poplatku).

Žák bude mít možnost pokračovat ve svém výzkumu v pozdější fázi, pokud si přeje pokračovat ve studiu DBA nejpozději do 5 let od data ukončení. Následující moduly musí být úspěšně dokončeny, aby jim byl udělen titul M.Phil:

 • M1. Metodika a metody výzkumu - 10 ECTS
 • M2. Výzkumné problémy současného managementu - 10 ECTS
 • M3. Průběžný výzkumný projekt (pilotní studie) - 10 ECTS
 • M4. Vypracování výzkumného projektu (návrh diplomové práce) - 20 ECTS
 • M5. Vývoj jako výzkumný pracovník (individuální reflexe) - 10 ECTS

Přijímací proces

Způsobilost

Jakmile bude přihláška odeslána, přijímací tým ji zkontroluje, aby ověřil vaši způsobilost k účasti v programu. Je-li to vhodné, naplánuje se pro vás pohovor s panelem rozhovorů programu.

Po schválení bude rozhovor naplánován s panelem. Proces bude u mezinárodních kandidátů probíhat prostřednictvím telefonu / skype / zoom. Výsledky budou zveřejněny do jednoho týdne od vašeho pohovoru.

Kritéria přijetí

 • A- Kandidáti musí mít MBA nebo magisterský titul nebo ekvivalent od uznávaných institucí.
 • B - Uchazeči musí mít alespoň tři roky praxe na manažerské úrovni.
 • C - Uchazeči musí důkladně ovládat psanou a mluvenou angličtinu. Úroveň angličtiny: 6,0 IELTS nebo ekvivalent.

Poplatek

 • Rok 1 - 7000,00 USD
 • Rok 2 - 3500,00 USD
 • Rok 3 - 3500,00 USD

20% věrnostní sleva pro členy absolventů MBA institucí Westford Education Group.

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

ABOUT WESTFORD UNIVERSITY COLLEGE Westford University College is one of the leading and prestigious business schools, located in the UAE offering quality educational deliveries across under-graduate, ... Čtěte více

ABOUT WESTFORD UNIVERSITY COLLEGE Westford University College is one of the leading and prestigious business schools, located in the UAE offering quality educational deliveries across under-graduate, graduate and vocational professional programs carrying significant value and recognition from awarding bodies and accredited universities having its presence in UK, Lebanon, US, Africa, India, and UAE. Our strategic partnerships and understanding of evolving industry requirements and deep analysis of economic realities ensure that we offer a meaningful and diverse portfolio of management, fashion and technology-based programs. We have developed an integrated alliance with Liverpool John Moores University and Cardiff Metropolitan University in the UK and UCAM in Spain. Over thousands of students from more than 100 different countries are studying at Westford and they have become a part of a learning community that promotes critical thinking, experimental learning, innovation and enterprise. The institution has been recognized for excellence in educational delivery and efficient learning pedagogies and several accolades were offered across the period 2015-19. We have been awarded by Forbes Middle East in 2019, received MENAA award for ‘Best Corporate Brand’ 2019, Asian Education Leadership Award for ‘Asia’s Best Emerging Business School’ , Middle East’s ‘Best International Business College’ in 2017 and The Times Higher Education Award for ‘Outstanding Student Support’ in 2016. Méně
Sharjah , Lagos , Spojené arabské emiráty online , Kapské město , město Kuwait , Rijád , Johannesburg , Dammam , Bahrajn online , Accra , Toronto , Dubaj , Kanada online , Nigérie online , Toronto , Kapské město , Abu Dhabi , Malajsie online , Amman , UK Online + 19 Více Méně