Přečtěte si oficiální popis

Edinburgh Business School je Graduate School of Business společnosti Heriot-Watt University.

Edinburgh Business School pomáhá pracujícím profesionálům stát se lídry v podnikání již více než 25 let a nabízí kvalitní a přístupné postgraduální programy v podnikání. Naše populární online MBA , Masters , DBA a PhD programy urychlily kariéru více než 20 000 absolventů. Naši studenti zaznamenali zvýšené platy, získali propagační akce v rámci svých firem a mnozí začali podnikat.

Buďte mezi nejlepšími odborníky na řešení výzkumu založených na světě.

"Doktorský program Edinburgh Business School spojuje prvotřídní akademiky, přísné školení v metodách výzkumu s komunitou praktických lékařů. Nabízí jedinečnou příležitost pro flexibilní dálkové studium DBA a doktorské studium s možností podpory on-campus v Edinburghu, Dubaj, Německo a další mezinárodní základny. "

Profesor Abigail Marks, ředitel výzkumných a doktorských programů

Seznamte se s Dr. Jeanette Vinke, DBA

Chcete se dozvědět více?

Struktura programu

Je navržen tak, aby pomohl studentům používat výzkumné metody pro definování, implementaci a vyhodnocování potenciálních řešení pro velmi reálné obchodní otázky. Program DBA a PhD se skládá ze dvou etap: etapy kurzu a fáze výzkumu.

Fáze kurzu vám poskytne znalosti a odborné znalosti, které potřebujete k rozvoji tématu své práce a pochopení výzkumného procesu. Výzkumná fáze se skládá ze dvou fází, mentorované fáze a supervizované fáze; po dokončení těchto testů předložíte závěrečnou práci k posouzení, která se koná formou ústní obhajoby.

Připraveni?

Chcete-li začít s doktorským studijním programem, musíte mít alespoň pětiletou zkušenost s řízením a plynout anglicky. Musíte také odeslat ke kontrole:

  • formulář žádosti
  • dva odkazy
  • oficiální přepis vašeho magisterského studia.

Použijte nyní .

Chcete se dozvědět více?

Zeptejte se přímo na tento program.

Nebo promluvte s poradcem na 44 (0) 131 451 3090

E-mail: dbaenquiries@ebs.hw.ac.uk

Program se vyučuje na:
Angličtina
Edinburgh Business School
Poslední aktualizace June 20, 2018
This course is Studium v kampusu
Start Date
Přihlašování započato
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Price
Contact school
Deadline
Contact school