Doktorát v oblasti vzdělávání

The George Washington University - Graduate School Of Education & Human Development

Popis programu

Read the Official Description

Doktorát v oblasti vzdělávání

The George Washington University - Graduate School Of Education & Human Development

gwphded

Doktorát v oboru vzdělávání

Na Graduate School of školství a vývoj člověka (GSEHD), si uvědomujeme, že náš pokrok jako jednotlivci a obcí, národní i globální, musí zahrnovat pochopení vzdělávání jako oba oblasti praxe a oboru. To Ph.D. Program se zaměří na inovativní řešení kritických národní i globální problémy, v nichž vzdělávání a rozvoj lidských zdrojů hrají významnou roli, která však vyžadují teoretické a metodologické nástroje z různých oborů.

Unikátní ve srovnání s peer instituce budou studenti být vybrán pro GSEHD je Ph.D. v oblasti vzdělávání na základě závazku k průzkumu, výzkum, analýzu a řešení problémů z přesvědčivého klíčovou výzvou naší doby. Od prvního dne přijetí do programu, budou studenti součástí mezioborového výzkumného týmu fakulty a vrstevníky. V průběhu čtyř let intenzivního studia, jako součást týmu, studenti budou testovat a vytvářet teorie, provádět výzkum a prohlubování znalostí průkopníkem průkopnická, integrovaná řešení naléhavých problémů.

Ph.D. Cross-disciplinární Výzkumné týmy (CRT) vychází z intelektuálních silných stránkách naší fakulty, výzkumných zájmů a profesní úspěch a zároveň čerpá komunity kolegy napříč GW. Při práci s jejich CRT, budou doktorandi být podporováni k čerpání rozsáhlý přístup k řešení problémů prostřednictvím integrace perspektiv z oblasti vzdělávání, filozofie, ekonomie, sociologie, antropologie, psychologie, neuroscience, zdraví a práva.

Washington, DC, nabízí jedinečné prostředí pro objev, stipendia a smysluplné přispění k národní a světové politiky a praxe. Jako členové CRT, budou absolventi být umístěny informovat, inspirovat a vliv diskuse a rozhodování z místních školních čtvrtí k federální vládě, od národních výzkumných nadací globálních institucí včetně skupiny Světové banky. Očekáváme inaugurační CRT začít na podzim 2017. Volba pro tento program je konkurenční a na základě minulých výsledků a bude fit s cíli a posláním programu. Spolu s dalšími aplikačními materiály zúčastněné Žadatelé musí předložit prohlášení o účelu artikulovat oblast napříč vědními Education Research tématu, zdůvodnění podporující studii o tomto tématu, a jak to zapadá do zvoleného CRT. Tématem prvního CRT byl vybrán a bude zkoumat vzdělávání a nerovnosti na místní, národní i globální úrovni. Dodatečné CRT mohou být vyvinuty v září 2016, a pokud ano, budou informace zveřejněné na těchto webových stránkách.

Požadavky na přijetí

Stupeň

Magisterský titul v oboru vztahující se k navrhované cross-disciplinární postgraduální studium.

Přepisy

Oficiální přepisy z každé instituci zúčastnilo též určitá míra byla dokončena; absolvent a vysokoškolák.

Standardizované výsledky testů

Oficiální GRE Výsledky testů ne starší než pět let. Zahraniční studenti musí rovněž předložit TOEFL skóre ne starší než dva roky. TOEFL skóre minimum pro přijetí je 100 na bázi internetu nebo 600 papírové; IELTS 7,0. Institucionální kód je 5246.

Doporučení Povinné

Tři (3) doporučující dopisy. Dopisy budou dokumentovat potenciál pro analytické myšlení, výzkumné dovednosti / zkušenosti, vědecké historie a psaní schopnosti a kapacity, aby prozkoumala cross-disciplinární / složitých otázek.

Prohlášení o účelu

Esej 750 - 1200 slov, ve kterém kandidátských zemích jeho / její účel při provádění napříč vědními postgraduální studium zahrnující: (a) zdůvodnění pro hledání Ph.D. v určeném cross-disciplinární výzkumné zaměření; (B) artikulace akademických cílů a dlouhého doletu profesní cíle; (C) zaměření a přehled výzkumných zájmů, a (d), jak jeho / její zázemí a související kvalifikace Připravili mu / jí pro tuto práci.

Curriculum vitae

Aktuální životopis.

Psaní vzorků (volitelný)

Kandidáti se vyzývají k předložení aktuálního psaní vzorek. Vzorek by měl odrážet schopnosti kandidáta formulovat složité myšlenky a využít důkazy na podporu jeho / její argumenty. Vzorek psaní by mělo také poskytnout příklad výzkumných schopností kandidáta, stejně jako její / jeho zasnoubení se stipendiem při plnění jeho / její zájmy výzkumu.

Účast v Interview

Interview podle fakult, včetně prezentace a učenou diskuzi o tom, jak se bude kandidáta práci hodí s navrhovaným téma mezioborového výzkumného týmu.

CRT1

Vzdělání a nerovnost

Školství nabízí příležitost pro sociální a ekonomické mobility. Vzdělávání se rovněž může udržovat a ztvrdnout sociální stratifikaci. Zahajovací mezioborového Research Team (CRT) bude studovat průsečík přístupu a identity jako dvou klíčových oblastech informování úvahy o vzdělání a nerovnosti.

Několik problémů výzkumu jsou posouzeny a budou zpřesněny se vstupem inaugurační kohorty doktorandů. Oblasti dotazování zahrnují pohlaví, občan, zdravotní postižení, etnické, rasové a konflikt souvisí identity, neboť se protínají s přístupem na K-12, vysokého školství a sociálních služeb. CRT agenda může zahrnovat otázky jako:

  • Jak se expozice do kladných zásahů na základě psychologie v nastavení K-12 ovlivnit post-sekundární zápis a úspěch pro studenty se zdravotním postižením? Co určuje odolnost a jak se měří?
  • Jaké jsou zkušenosti a vliv stereotypů na výkon studentů?
  • Jaké politiky a struktury usnadnit vyšší retenční školství, výkon a dokončení pro marginalizovaných skupin obyvatelstva?
  • Jak se systémy vyššího vzdělávání reagovat na neočekávané proudy migrantů, kteří hledají přístup? Existují rozdíly ve zkušenosti první a druhé generace přistěhovalců?
  • Jak je imigrace ovlivňování dospívajících pohledy na globálních občanských a politických názorů?
  • Jaký je vztah mezi dospívající národní identity a pohledy na pohlaví a rasové nerovnosti?

Když nerovnost je přítomen, sociální a ekonomické rozdíly často Harden identity způsobuje konflikty a nepokoje. Připojte se k naší CRT a hledat způsoby, jak vytvářet příležitosti pro vzdělávání, občanské výchovy, ekonomické vyspělosti a sociální mobility.

Transformace začíná zde

Přečtěte si více o doktorát v programu Vzdělávání se nachází na koleji (202-994-9283).

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Washington, District of Columbia
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Washington, District of Columbia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu