Doktorát v oboru knihovnictví

International University For Graduate Studies - IUGS

Popis programu

Read the Official Description

Doktorát v oboru knihovnictví

International University For Graduate Studies - IUGS

Doktor filozofie (PhD) v knihovně a informatice je knihovníkům, kteří jsou ABD, nebo mají dvě pánů stupňů, z nichž jedna je, že ALA akreditované knihovnictví a jeden v druhý obor, nebo odpovídající práci samozřejmě k dispozici. PhD v knihovna a informační vědy je navržena tak, aby zaplnil profesionální potřebu knihovníci, a zaměřil se na misi Mezinárodní univerzity pro postgraduální studium (IUGS). Délka času pro dokončení PhD míra liší. Aby bylo jasno, většina kandidátů mohou dokončit své doktorandské požadavky šest (6) až osmnáct (18) měsíců. Samozřejmě, že to závisí na úrovni jejich nadšení, praktických zkušeností, frekvence v propojení s mentorem a osobní závazek k celoživotní úsilí.

Šedesát šest (66), absolvent úvěry jsou potřebné k převodu. Tyto úvěry mohou být získány před nebo po přijetí. Dalších dvacet sedm (27) úvěry mají být vydělal na mezinárodní univerzity pro postgraduální studium (IUGS). Kandidáti se musí zavázat následující:

 • Šest (6) úvěry výzkumu a designu non-třídy. To je základem pro osmnácti (18) úvěr schválen disertační práci a ústní obranu;
 • Tři (3) úvěr Osmidenní doktorský seminář na deset dní pobytu v Dominika.

Šedesát šest (66) přenese úvěrů a dalších dvacet sedm (27) úvěry, které jsou získané v IUGS mít k dispozici celkem devadesát tři (93) kreditů. To má za cíl, aby splňovaly akademické předpoklady pro PhD v knihovny a informatiky.

Před psaní disertační práce, musí všichni kandidáti vybrat mentora s doktorátem v příbuzném oboru tak, že on nebo ona může vést doktorandem s úspěšným disertační práce. Mentor by měl přinést odborné znalosti, reálný svět zkušenosti, hodnoty a výzkumné etiku disertační práce. Tento profesionální může být zvolena doktorandem nebo má odpovídající mentora, který praktikuje aspekt knihovnictví, informační systémy, vyprávění, nebo archivace Správa přidělený předseda knihovnictví.

Akademického prostředí na mezinárodní univerzity pro postgraduální studium respektuje profesní rozvoj doktoranda, akademické zázemí a jejich cestu v přidávání k širokému faktografie. Doktorandi pouto s mentory, schopnosti a spolužáků pomocí výzkumu, seminářů a prezentací a konzistentní komunikace, při objevování a plnění jejich profesní cíle.

studijních požadavků

Doktor filozofie (PhD)

 • Dva mistrů stupňů, jeden v knihovnictví a jeden v jiném oboru, nebo ekvivalent Kurz práce.
 • Dokumentováno relevantní odborná zkušenost.
 • 93 kreditů *, mezi něž patří následující:
  • 66 po maturitě postgraduální úvěry * on-line s IUGS nebo v přenosu, před nebo po přijetí.
  • Výzkum a Design, I & II. (12 kreditů) **
  • Osmidenní Graduate seminář na desetidenní rezidenci (3 kredity).
  • Disertační práce a ústní obrany. (12 kreditů)

*Všechny relevantní absolvent úvěry, včetně těch úvěrů od absolventské hodnosti, stejně jako schváleného postgraduální úrovni, pokračujícím-vzdělávání, certifikace a licencování v kurzu.

**Dálkové studium.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Ún. 2019
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Kombinované
Information
Deadline
Locations
Dominika - Portsmouth, Saint John Parish
Datum začátku : Ún. 2019, Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Ún. 2019, Sept. 2019
Dominika - Portsmouth, Saint John Parish
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu