Read the Official Description

Doktor filozofie (PhD), mohou být prováděny v jakékoliv disciplíně v rámci umění a věd. Stupeň nabízí ABDS nebo ty, kteří si vysloužili šedesát šest postgraduální kredity z akreditované instituce možnost dokončit své doktorandské studium.

Šedesát šest absolvent úvěry jsou potřebné k převodu. Tyto úvěry mohou být přijata před nebo po přijetí. Dalších dvacet sedm úvěry mají být vydělal na mezinárodní univerzity pro postgraduální studium. Kandidáti se musí zavázat, šest kreditů výzkumu non-třídě a design, který je základem pro osmnáct úvěrovou disertační práce a ústní obhajoby. Kromě toho je zapotřebí tří úvěrové osmidenní disertační seminář. Šedesát šest převedené úvěry a další sedmadvacet úvěry, které jsou získané v IUGS mít k dispozici celkem devadesát tři úvěry a bude splňovat požadavky na doktora filozofie.

Před psaní disertační práce, musí všichni kandidáti vybrat mentora s doktorátem v příbuzném oboru tak, že on nebo ona může vést doktoranda v dokončení disertační práce. Doktorand může vybrat poradce, je známo, že s ní nebo ho, nebo mít odpovídající mentora přiřazené děkan umění a vědy.

Akademického prostředí na mezinárodní univerzity pro postgraduální studium respektuje profesní zkušenosti doktoranda, akademické zázemí a zralost. Doktorandi pouto s mentory, schopnosti a spolužáků v průběhu procesu učení, zatímco plnění svých profesních cílů.

studijních požadavků

Doktor filozofie (Ph.D.)

  • Relevantní magisterský titul.
  • Dokumentováno relevantní odborná zkušenost.
  • 93 kreditů *, mezi něž patří následující:

Doktor filozofie (Ph.D.)

  • 66 po maturitě postgraduální úvěry * on-line s IUGS nebo v přenosu, před nebo po přijetí.
  • Research and Design, I, II. (12 kreditů) **
  • 8 dnů Graduate seminář na 10 dnů pobytu. (3 kredity)
  • Disertační práce a ústní obrany. (12 kreditů)

*Všechny relevantní absolvent úvěry, včetně těch úvěrů od absolventské hodnosti, jakož i schválený pro absolventy vysokých škol, dalšího vzdělávání, certifikace a licencování v kurzu.

**Dálkové studium.

Program taught in:
Angličtina

See 8 more programs offered by International University For Graduate Studies - IUGS »

This course is Online & Campus forma
Start Date
Ún. 2019
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
By locations
By date
Start Date
Ún. 2019, Sept. 2019
End Date
Application deadline

Ún. 2019, Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date