Doktorát v oboru Business Administration

School of Business London

Popis programu

Read the Official Description

Doktorát v oboru Business Administration

School of Business London

Doktorát v oboru Business Administration

Program DBA (Doctor of Business Administration) byl vytvořen pro manažery v širším měřítku pro profesionální pracovníky na vyšší úrovni a vedl vás k uplatnění v kariérech jako aplikovaní výzkumní pracovníci, konzultanti a nadřízené podnikové role. Doktor podnikové správy / DBA rychlý program poskytuje vynikající příležitost pro uchazeče s Qualifi úroveň 8 diplomu v strategickém managementu a vedení kvalifikace získat další vyšší vysokou kvalifikaci k rozšíření svých kariérních vyhlídek. Tento program uznává jako ekvivalent doktorského titulu v oboru Business Administration . Kandidáti na DBA se mohou specializovat v oblastech, jako jsou vědy o řízení, řízení technologií, organizační chování, koučování / mentoring, ekonomika nebo finance či jiné praktické oblasti. DBA je program, který dokáže prokázat kompatibilitu s požadavky moderního obchodního světa. Na této úrovni mohou studenti vybavené plnými znalostmi zvládnout novou teorii, řídit velký tým a učit mladé profesionály o to, jak lépe vykonávat své úkoly. Tento způsob studia vzdělává kandidátní podnikání na pozadí kulturních rozdílů, které se projevují ve světovém podnikatelském průmyslu.

Jakmile student absolvuje program Diplom Qualifi-8 v strategickém řízení a vedení s SBL, je student převeden na Open University of Switzerland pro DBA Top Up prostřednictvím zadavatele QUALIFI, jelikož si zachovávají přímou dohodu s Open University Švýcarska pro DBA Top Up.

Více informací najdete na http://qualifi.net/dba-top-up-faqs/ .

Klíčové benefity

 • Vyvíjet a uplatňovat inovativní metody výzkumu.
 • Získejte nejvyšší kvalitu vzdělání.
 • Získejte odborné znalosti k publikování v recenzovaných časopisech.
 • Staňte se úspěšným doktorským výzkumným pracovníkem a pedagogerem.
 • Připravte se, abyste měli vliv na politiku a praxi.
 • Zjistěte strategie, které usnadní efektivnější a přizpůsobivější organizace vytvářející pozitivní změny.
 • Staňte se inovativnějším vůdcem ve svém oboru.

DBA - zadávací orgány

Po absolvování diplomové práce obdrží studenti DBA společně udělené:

 • Otevřená univerzita Švýcarska
 • Univerzita DąbrowaGórnicza
 • Taras národní univerzita

Otevřená univerzita ve Švýcarsku je uznána a akreditována Evropskou radou pro vedoucí obchodní školy (ECLBS), která je certifikována Švýcarskou školou EduQua - švýcarskou národní značkou kvality pro vzdělávání, Evropskou radou pro distanční vzdělávání (EUCDL) a Premier Accredited University akreditační službou Mezinárodní vysoké školy

Univerzita Dąbrowa Górnicza je státní univerzita, která se nachází v Dąbrowa Górniczain v Polsku. Univerzita vyniká již několik let v žebříčku nejlepších univerzit.

Univerzita Taras Shevchenko je státní univerzitou. Úředně uznaná a umístěná v hlavním městě Ukrajiny. KNU je zařazena do 500 nejvyšších univerzit světa založených v roce 1834.

Kritéria vstupu

Následující kvalifikace jsou povoleny pro přímý vstup na úroveň Thesis:

 • Kvalifikovaný diplom na úrovni 8 v strategickém řízení a vedení (601/5362/3).

Vstupné období

Můžete požádat o přístup kdykoli každý měsíc.

Postup při podávání žádostí

Pro studenty, kteří již absolvovali diplom Qualifi Level 8 v akreditovaném Qualifi centru, centrum pomůže s žádostí. Studenti mohou také požádat prostřednictvím svého akreditovaného centra přímo na Qualifi.

O Qualifi

Společnost QUALIFI, uznávaná organizací společnosti Ocqual, shromáždila pověst pro zachování významných dovedností v širokém spektru pracovních úloh a průmyslových odvětví, které zahrnují vedení, pohostinství

Kvalifikační struktura

Žadatelé mohou dokončit DBA do 1 roku od registrace. Schéma rychlé schůze zahrnuje uskutečnění diplomové práce v rámci pravidel a předpisů stanovených požadavky na akreditaci univerzity.

Rozložení práce

Během tohoto studia bude student seznámen s teoretickými a praktickými základy akademického výzkumu formulováním hypotéz, výzkumných otázek a jejich analýz a implementací, rozšiřováním teorie a terminologie podnikání a zvyšováním komunikačních dovedností a porozumění etickým standardům pro vědecký výzkum. Teoretické a praktické poznatky shromážděné v průběhu výzkumného procesu, které jsou zdokonaleny získáním základních kurzů učebních výstupů, přinesou vysokou hodnotu odbornému výkonu práce a dovednostem a schopnostem souvisejícím s akademickými schopnostmi, které zaručují vědeckou schopnost řešit otázky spojené s obchodem.

Počet slov potřebných pro jeden doktorát musí být mezi 5000 a 8000 slov za každých 10 kreditů (pro 120 kreditů se jedná o práci 60 000 až 96 000 slov). Pokud však studenti (až tři) chtějí vytvořit společný projekt, počet slov by měl být od 7000 do 11000 slov. Standard používaný pro práci bude totožný s referenčním stylem Harvardu. Existuje řada dokumentů, jimiž jsou školitelé / studenti povinni studovat, např. (Struktura modulu práce, Etické otázky, Jak psát doktorskou práci, Předpisy práce, Formulář pro informovaný souhlas, Formulář pro přezkoumání práce, Referenční systém Harvard atd.).

Kvalifikační struktura

Žadatelé mohou dokončit DBA do 1 roku od registrace. Schéma rychlé schůze zahrnuje uskutečnění diplomové práce v rámci pravidel a předpisů stanovených požadavky na akreditaci univerzity.

Hodnocení

 • Časově omezené přiřazení založené na scénáři
 • Žádné zkoušky.

Systém podpory studentů

Studenti budou přiděleni osobnímu učiteli pro práci, který nabídne podporu během celého procesu.

Pozvánka na absolvování univerzity

Ano, toto je volba, ale na náklady studenta.

Poplatky a financování

Chcete-li vědět o poplatku za kurz, kontaktujte nás na adrese admission@sbusinesslondon.com

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace March 20, 2018
Doba a cena
This course is Online & Campus forma
Start Date
Datum začátku
Přihlašování započato
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Přihlašování započato
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Přihlašování započato
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu