Doktor filozofie (Ph.D.) v mikrobiologii

Alabama State University

Popis programu

Read the Official Description

Doktor filozofie (Ph.D.) v mikrobiologii

Alabama State University

Cílem Ph.D. Stupeň v mikrobiologii je poskytovat pokročilé vědecké poznatky v mikrobiologii, poskytnout příležitosti ke školení při provádění state-of-the-art základní výzkum v mikrobiologii a úzce související disciplíny.

Program Vize a cíle

Konečným vize Ph.D. Program v mikrobiologii na Alabama State University je, aby základní vědecké a společenské pokroky ve prospěch státu Alabama, regionem i státem prostřednictvím provozu novou unikátní doktorského výzkumu a tréninkového programu. Výzkumné, vzdělávací a servisní výsledky navrhovaného Ph.D. Program v mikrobiologii budou mít prospěch Alabama občany v důležitých ohledech, a to: 1) vytvořit nové příležitosti ke studiu problematiky životního prostředí a obchodní potraviny zdroje jsou důležité pro ekonomiku státu a zdraví a bezpečnost svých občanů, (2) poskytuje prodejní, doktorský-úrovni možnosti vzdělávání v oblastech rozvíjejících se vědeckého významu, (3) podporovat rozvoj a provádění vědeckých strategií, které maximalizují správcovství v oblasti životního prostředí a komerčních zdrojů státu, a (4) vytvářejí bazén vědců schopný zaměstnávat současné nástroje k řešení vznikající společenské hrozby jako je například rostoucí potravinářských a chorob přenášených vodou, bioterorismus, látek znečišťujících životní prostředí a nové generace mikrobiálních patogenů.

Graduate Program pro správu Unit

Ph.D. Program v mikrobiologii se podává prostřednictvím ministerstva biologických věd v College of Science, matematiky a technologie.

Finanční podpora

Finanční pomoc ve formě postgraduální asistenta pedagoga (GTA) a Graduate Research Assistant (GRA) Ceny jsou vybrané Ph.D. dispozici studentů. Všechny Akademií Google pro učitele musí mít nalétáno alespoň 18 hodin úvěru absolvent kurzu práce za vysokoškolské kursy, aby byly způsobilé. Všechny Akademií Google pro učitele jsou povinni učí vysokoškolské laboratorních kurzů pracovat pod přímým dohledem člena fakulty. Přiřazení samozřejmě laboratoří je určen oddělení židli. GTA může být přiřazeno k výuce až 2 vysokoškoláka laboratorních úseků.

Požadavek trvalého pobytu

Pro získání titulu Ph.D. Stupeň v mikrobiologii, alespoň čtyři po sobě jdoucí semestry práce na plný úvazek, s výjimkou léta, musí být vynaložena v rezidentní studii. Vysokoškolák kurzy a doktorský výzkum nebudou započítány k pobytu naplnění. Full-time studentů se očekává, že se zaregistrovat na osm až devět hodin semestru.

Studijní program

Předběžný studijní program vyvinutý studentem a hlavní poradce a schválen poradním výborem by měly být předloženy koordinátorovi postgraduální ke schválení do konce prvního roku studenta pobytu. Konečné studijní program, který byl schválen poradním výborem, by měly být předloženy koordinátorovi postgraduální před podáním žádosti o přijetí do kandidatury. Je zapotřebí minimálně 53 hodin absolvent kurzu práce mimo bakalářského stupně k dokončení doktorského studijního programu, s výjimkou doktorského výzkumu. Minimálně tři hodiny disertační práce a seminární skupiny absolvent musí být zahrnuty do studijního programu.

Komplexní vyšetření

Student musí projít formální, komplexní písemné a ústní zkoušky před přinášejí přijat do kandidatury pro Ph.D. stupeň. Pouze studenti, kteří absolvovali všechny potřebné základní kurzy, které jsou uvedeny v Příručce Graduate, jsou způsobilé k absolvování testu. Studenti musí absolvovat komplexní vyšetření do tří (3) let od přijetí do programu.

disertace Návrh

Všichni studenti sledují Ph.D. stupně v oboru mikrobiologie, musí připravit návrh disertace na původním výzkumu, který má být proveden na míru. Návrh musí být předložen poradní výbor společně se studentem a ověření schválení poradního výboru. Návrh je disertační práce musí být schváleny před přijetím ke kandidatuře na titul.

Obhajoba disertační práce a Graduate seminář

Po dokončení disertační práce, bude hlavní poradce naznačují jeho / její souhlas s prací a naplánovat obhajobě disertační práce. Všichni členové poradní komise se musí dohodnout na disertační práce a její obhajoby. Nejpozději do třiceti (30) dnů před navrhovaným termínem obhajoby, vyplněný oznámení obranného formě disertační práce musí být podána se škola postgraduálního studia. Výsledky obhajoby musí být nahlášena Ph.D. koordinátor. Ph.D. Koordinátor bude informovat školu postgraduální studium týkající se uspokojivé obhajobě disertační práce a po schválení poradce studenta naplánuje otevřené absolvent semináře (disertační výzkum prezentaci). Je zodpovědností studenta naplánovat den, čas a místo pro postgraduální semináře, po konzultaci s jeho / její výbor. Absolvent semináře by měl být otevřený všem ASU schopnost a osazenstvo a upozornění v tomto smyslu by mělo být rozděleno do ASU komunitě Ph.D. koordinátor nejméně před dvěma týdny ode dne semináře.

Přijetí do kandidatury

Kandidatura Schválení bude uděleno školou postgraduálního studia. Studenti, kteří absolvovali všechny požadavky kurzu a podal písemné a ústní části komplexní vyšetření jsou přijaty k kandidatuře na Ph.D. stupeň. Aplikace Student zahájeno pro přijetí do kandidatury musí být předloženy ke schválení koordinátorem absolvent alespoň dva semestry před datem ukončení studia. Tato aplikace je potvrzení, že uchazeč prokázal schopnost dělat přijatelnou práci absolventa v mikrobiologii.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Montgomery, Alabama
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Montgomery, Alabama
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu