Read the Official Description

Doktor filozofie (Ph.D.) ve strojírenství

Nabízíme doktorát (Ph.D.) studia ve strojírenském oboru pro kvalifikované studenty. Hlavním přínosem UVM strojírenství programu absolventa je lidský faktor, který je náš vyhrazený fakulty a zaměstnance, a motivovaní studenti.

Osnovy

Neustále aktualizovat náš učební plán pro řešení moderní témata v strojírenství, a nabízet šíři kurzů v experimentální, výpočetní a teoretické mechaniky. Většina našich postgraduálních studentů jsou na plný úvazek a aktivně se podílí na výzkumných projektech s jedním nebo dvěma fakulty, mentory, kteří budou určených k vašemu úspěchu. Velikost programu také umožňuje mít úzké součinnosti s ostatními fakulty, a aby pravidelně účastní života programu prostřednictvím postgraduálních studentů semináře a prezentace pozvaných reproduktorů.

Absolvent

Aktivně se snažíme připustit rozmanitou skupinu studentů ve strojírenství k řešení současných problémů naší společnosti. K dnešnímu dni, naši absolventi dosáhli úspěšnou kariéru v akademickém jako významných profesorů, v průmyslu jako inženýrů a podnikatelů, a ve vládních pozicích jako programových ředitelů pro národní agentury pro financování či vědců na národní laboratoře.

Fakulta a výzkum

Úspěch našeho absolventa programu je stavět na dobré fakulty, jehož výzkum je uznáván na národní i mezinárodní úrovni prostřednictvím inovací, šíření znalostí v high-impaktovaných časopisech, a výzkumných ocenění. V poslední době se naše fakulta získala významné ocenění od ministerstva obrany, ministerstva energetiky USA, NASA a National Science Foundation, a zahrnuje příjemce mladého vyšetřovatele a NSF KARIÉRA ocenění. Je zřejmé, že naše zaměření je vytvořit výzkumné prostředí, které je vysoce interdisciplinární a spolupráci, z níž mohou naši studenti prospívat.

Provádíme celou řadu víceoborových výzkumných projektů na následující témata: inteligentní struktury, Aerospace Engineering, Turbulence, komplexní tekutiny, víceškálových mechanika, mikro a nano inženýrství, nanomateriály, biomateriály, Energy Harvesting, konverze a skladování, řídicích systémů, výrobě polymeru a simulace pomocí High-Performance Computing.

Vstupné

Zatímco kompletní žádosti jsou přezkoumány, jakmile budou přijaty, oceňujeme vaši trpělivost, dokud není rozhodnutí o přijetí provedeny. Lhůty pro podání přihlášky jsou následující: 1 února na podzim přijetí. 1.září pro jarní přijetí.

Žadatel Kvalifikace

Strojírenství absolvent program se snaží přilákat vynikající studenty. Každý student musí splňovat obecné požadavky na přijetí, jak je uvedeno v rámci předpisů University of Vermont Graduate College. Typicky, studenti vstupující do programu PhD obdržel titul MS ve strojírenství nebo příbuzném oboru strojírenských a přírodních vědách. Žádosti jsou přijímány od Spojených států a po celém světě.

Program taught in:
Angličtina

See 4 more programs offered by College of Engineering and Mathematical Sciences »

This course is Campus based
Start Date
Open Enrollment
Duration
3 - 5 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment