Doktor filozofie (Ph.D.) ve strojírenství

Nabízíme doktorát (Ph.D.) studia ve strojírenském oboru pro kvalifikované studenty. Hlavním přínosem UVM strojírenství programu absolventa je lidský faktor, který je náš vyhrazený fakulty a zaměstnance, a motivovaní studenti.

Osnovy

Neustále aktualizovat náš učební plán pro řešení moderní témata v strojírenství, a nabízet šíři kurzů v experimentální, výpočetní a teoretické mechaniky. Většina našich postgraduálních studentů jsou na plný úvazek a aktivně se podílí na výzkumných projektech s jedním nebo dvěma fakulty, mentory, kteří budou určených k vašemu úspěchu. Velikost programu také umožňuje mít úzké součinnosti s ostatními fakulty, a aby pravidelně účastní života programu prostřednictvím postgraduálních studentů semináře a prezentace pozvaných reproduktorů.

Absolvent

Aktivně se snažíme připustit rozmanitou skupinu studentů ve strojírenství k řešení současných problémů naší společnosti. K dnešnímu dni, naši absolventi dosáhli úspěšnou kariéru v akademickém jako významných profesorů, v průmyslu jako inženýrů a podnikatelů, a ve vládních pozicích jako programových ředitelů pro národní agentury pro financování či vědců na národní laboratoře.

Fakulta a výzkum

Úspěch našeho absolventa programu je stavět na dobré fakulty, jehož výzkum je uznáván na národní i mezinárodní úrovni prostřednictvím inovací, šíření znalostí v high-impaktovaných časopisech, a výzkumných ocenění. V poslední době se naše fakulta získala významné ocenění od ministerstva obrany, ministerstva energetiky USA, NASA a National Science Foundation, a zahrnuje příjemce mladého vyšetřovatele a NSF KARIÉRA ocenění. Je zřejmé, že naše zaměření je vytvořit výzkumné prostředí, které je vysoce interdisciplinární a spolupráci, z níž mohou naši studenti prospívat.

Provádíme celou řadu víceoborových výzkumných projektů na následující témata: inteligentní struktury, Aerospace Engineering, Turbulence, komplexní tekutiny, víceškálových mechanika, mikro a nano inženýrství, nanomateriály, biomateriály, Energy Harvesting, konverze a skladování, řídicích systémů, výrobě polymeru a simulace pomocí High-Performance Computing.

Vstupné

Zatímco kompletní žádosti jsou přezkoumány, jakmile budou přijaty, oceňujeme vaši trpělivost, dokud není rozhodnutí o přijetí provedeny. Lhůty pro podání přihlášky jsou následující: 1 února na podzim přijetí. 1.září pro jarní přijetí.

Žadatel Kvalifikace

Strojírenství absolvent program se snaží přilákat vynikající studenty. Každý student musí splňovat obecné požadavky na přijetí, jak je uvedeno v rámci předpisů University of Vermont Graduate College. Typicky, studenti vstupující do programu PhD obdržel titul MS ve strojírenství nebo příbuzném oboru strojírenských a přírodních vědách. Žádosti jsou přijímány od Spojených států a po celém světě.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z College of Engineering and Mathematical Sciences »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Přihlašování započato
Duration
3 - 5 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date