Doktor filozofie (PhD)

Všeobecné informace

Popis programu

V každém oddělení nabízíme titul PhD. Některé programy nabízejí postgraduální doktorský titul a některé postgraduální titul. Programy, kurzy a nabídky specifické pro dané oddělení najdete na webových stránkách oddělení.

Jako postgraduální student na UC se připojíte k rozmanité komunitě studentů zapsaných na jedné z nejlepších veřejných univerzit v zemi.

University of Cincinnati and College of Engineering and Applied Science jsou v 21. století v popředí inovací. Díky nejstaršímu programu kooperativního vzdělávání v zemi, světově proslulé fakultě, nejmodernějším výzkumným zařízením a náročnému, dobře obléknutému vzdělávacímu programu poskytuje vysokoškolský program CEAS studentům znalosti a dovednosti, aby uspěl v oblasti strojírenství a technologie.

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The University of Cincinnati and College of Engineering and Applied Science are at the forefront of innovation in the 21st century. With the nation’s oldest cooperative education program, world-renown ... Čtěte více

The University of Cincinnati and College of Engineering and Applied Science are at the forefront of innovation in the 21st century. With the nation’s oldest cooperative education program, world-renowned faculty, state-of-the-art research facilities and a challenging, well-rounded curriculum, CEAS’s undergraduate program gives students the knowledge and skills to succeed in the engineering and technology field. Méně