Doktor filozofie v biomedicínském inženýrství (Ph.D.)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Ph.D. v Biomedicínském inženýrství je navržen tak, aby připravil rostoucí vědce a výzkumníky, aby aplikovali technické principy na problémy v medicíně a biologii; porozumět a modelovat atributy živých systémů a syntetizovat biomedicínské systémy a zařízení za účelem vytvoření původního výzkumu.

Studenti mohou očekávat, že budou úzce spolupracovat s fakultním poradcem ve zvolené oblasti výzkumu, aby vytvořili studijní plán a pokyny pro doktorskou disertační práci. Od studentů se také očekává, že budou vyučovat úvodní kurzy pro vysokoškoláky, prezentovat konferenční příspěvky a pracovat s fakultou na žádostech o grant na výzkum.

Ph.D. Program je primárně založen na hlavním kampusu GW ve Washingtonu, DC (Foggy Bottom), který leží v těsné blízkosti lékařské fakulty, školy veřejného zdraví Milken Institute a nemocnice GW . Tyto interakce jsou doplněny spoluprací s blízkými klinickými a výzkumnými zařízeními, včetně Dětského národního zdravotního systému, Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) a Národních institutů zdraví (NIH).

Poradce fakulty a zaměření výzkumu

Důrazně doporučujeme, aby budoucí doktorandi určili člena fakulty na katedře, se kterou by chtěli pracovat, a výzkumnou oblast zájmu.

Ph.D. Požadavky na přijetí

 • Bakalářský nebo magisterský titul v příslušné oblasti z akreditované instituce.
  • U uchazečů pouze o bakalářské studium musí být dosaženo minimálně 3,4 GPA (z stupnice 4.0).
 • Prokázaná kapacita pro původní stipendium, nejlépe prostřednictvím publikovaných výzkumných prací.
 • Úspěšné odeslání formuláře online přihlášky, skóre zkoušky a dalších dokumentů uvedených v požadavcích na přijetí .

Všichni uchazeči o doktorský program na Fakultě strojní a aplikované vědy musí splňovat podmínky pro přijetí.

Uchazeči musí předložit následující materiály, které budou zvažovány pro všechny absolventské programy v SEAS:

 1. Vyplňte online formulář žádosti
 2. Přepisy
 3. Výsledky zkoušek GRE (volitelné pro příjem na podzim 2021)
  • Mezinárodní žadatelé: TOEFL, IELTS nebo PTE Academic score
 4. Doporučení
 5. Prohlášení o účelu
 6. Obnovit / CV
 7. Aplikační poplatek

23664_bmephd1.jpg

Požadavky ke zkoušce z anglického jazyka
 • Všichni mezinárodní žadatelé o víza jsou povinni předložit TOEFL, IELTS nebo PTE Academic skóre do SEAS, aby byli zváni k přijetí.
 • Uveďte pouze vaše nejnovější výsledky testů. Skóre nesmí být starší dvou let.
Požadavky na minimální skóre

IELTS

 • 6,0 celkem bez individuálního skóre pod 5,0.
 • Uchazeči o magisterské programy v oboru Engineering Management, System Engineering nebo Data Analytics musí mít minimální skóre 7,0 bez skóre jednotlivce pod 6,0.
 • Žadatelé, kteří by chtěli být považováni za finanční příležitosti, musí mít celkové skóre v pásmu 7,0 bez skóre jednotlivce pod 6,0.

TOEFL

 • 80 na internetové zkoušce (iBT) nebo 550 na papírové zkoušce
 • Uchazeči o magisterské programy v oboru Engineering Management, System Engineering nebo Data Analytics musí mít minimální skóre 100 při internetové zkoušce.
 • Uchazeči, kteří by chtěli být považováni za finanční příležitosti, musí mít 600 na papírové zkoušce nebo 100 na internetové zkoušce.

PTE Academic

 • 53. Žadatelé, kteří by chtěli být považováni za finanční příležitosti, musí mít minimální skóre 68.
Výjimky

Výjimky se udělují žadatelům, kteří:

 • Je držitelem bakalářského, magisterského nebo doktorského titulu na instituci, v níž je angličtina vyučovacím jazykem a úředním jazykem země, v níž se univerzita nachází.
 • Je držitelem bakalářského, magisterského nebo doktorského titulu z instituce se sídlem v zemi, která splňuje podmínky pro udělení výjimky pro zkoušku z anglického jazyka .
Poslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

There are plenty of good engineering schools in the U.S.; but how far can good take you when your goal is to engineer better? At the George Washington University's School of Engineering and Applied Sc ... Čtěte více

There are plenty of good engineering schools in the U.S.; but how far can good take you when your goal is to engineer better? At the George Washington University's School of Engineering and Applied Science, students work with professors at the top of their fields and gain access to innovative resources in one of most dynamic, research-driven centers in the world. Méně