Doktor filozofie v informatice (Ph.D.)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

5

přehled programu

Doktorský titul z informatiky je založen na práci na kurzu a výzkumu, který vede k disertační práci. Doporučuje se, aby se studenti, kteří se zajímají o doktorský titul, obrátili na fakultu, jejíž zájmy nejlépe odpovídají jeho zájmu.

Oblasti výzkumu se zaměřují na tato témata: počítačová bezpečnost a zabezpečení informací, softwarové inženýrství a systémy, bioinformatika a biomedicínská výpočetní technika, vytváření sítí a mobilní výpočetní technika, všudypřítomné výpočetní systémy a vestavěné systémy, strojní inteligence, robotika a algoritmy a teorie.

Ph.D. Požadavky na přijetí

Všichni uchazeči o doktorský program na Fakultě strojní a aplikované vědy musí splňovat podmínky pro přijetí.

Uchazeči musí předložit následující materiály, které budou zvažovány pro všechny absolventské programy v SEAS:

 1. Vyplňte online formulář žádosti
 2. Přepisy
 3. Výsledky zkoušek GRE (volitelné pro příjem na podzim 2021)
  • Mezinárodní žadatelé: TOEFL, IELTS nebo PTE Academic score
 4. Doporučení
 5. Prohlášení o účelu
 6. Obnovit / CV
 7. Aplikační poplatek

4

Požadavky ke zkoušce z anglického jazyka
 • Všichni mezinárodní žadatelé o víza jsou povinni předložit TOEFL, IELTS nebo PTE Academic skóre do SEAS, aby byli zváni k přijetí.
 • Uveďte pouze vaše nejnovější výsledky testů. Skóre nesmí být starší dvou let.
Požadavky na minimální skóre

IELTS

 • 6,0 celkem bez individuálního skóre pod 5,0.
 • Uchazeči o magisterské programy v oboru Engineering Management, System Engineering nebo Data Analytics musí mít minimální skóre 7,0 bez skóre jednotlivce pod 6,0.
 • Žadatelé, kteří by chtěli být považováni za finanční příležitosti, musí mít celkové skóre v pásmu 7,0 bez skóre jednotlivce pod 6,0.

TOEFL

 • 80 na internetové zkoušce (iBT) nebo 550 na papírové zkoušce
 • Uchazeči o magisterské programy v oboru Engineering Management, System Engineering nebo Data Analytics musí mít minimální skóre 100 při internetové zkoušce.
 • Uchazeči, kteří by chtěli být považováni za finanční příležitosti, musí mít 600 na papírové zkoušce nebo 100 na internetové zkoušce.

PTE Academic

 • 53. Žadatelé, kteří by chtěli být považováni za finanční příležitosti, musí mít minimální skóre 68.
Výjimky

Výjimky se udělují žadatelům, kteří:

 • Je držitelem bakalářského, magisterského nebo doktorského titulu na instituci, v níž je angličtina vyučovacím jazykem a úředním jazykem země, v níž se univerzita nachází.
 • Je držitelem bakalářského, magisterského nebo doktorského titulu z instituce se sídlem v zemi, která splňuje podmínky pro udělení výjimky pro zkoušku z anglického jazyka .
Poslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

There are plenty of good engineering schools in the U.S.; but how far can good take you when your goal is to engineer better? At the George Washington University's School of Engineering and Applied Sc ... Čtěte více

There are plenty of good engineering schools in the U.S.; but how far can good take you when your goal is to engineer better? At the George Washington University's School of Engineering and Applied Science, students work with professors at the top of their fields and gain access to innovative resources in one of most dynamic, research-driven centers in the world. Méně