Doktor filozofie v translačních studiích

Všeobecné informace

Popis programu

Překlad, i když je starodávnou praxí tak starou, jako je existence různých jazyků mezi lidmi, je ve vícejazyčných a globalizovaných společnostech a ekonomikách Afriky stále společensky důležitější.

Doktor filozofie v translačních studiích je pokročilý studijní kurz zaměřený na přípravu kandidátů, aby významně přispěli k výzkumu, vysokoškolskému vzdělávání a poradenství v této dynamické a rozšiřující se oblasti. Dokončení trvá 3–4 roky a stojí semestr školného 90 000 000,00 $ (900 $). Požadavkem je magisterský titul s minimálním GPA 3,0. Příjem je každý září.

flags

Požadavky na přijetí

Aby byl žadatel přijat do doktorského programu AIU , musí mít magisterský titul z AIU nebo instituce uznané Senátem AIU . Uchazeč musí mít kromě magisterského studia v magisterském studiu kumulativní průměr alespoň B a musí prokázat schopnost akademického výzkumu. Budou platit minimální požadavky na konkrétní program.

Ve výjimečných případech může Senát na doporučení kterékoli školy přijmout do doktorského programu uchazeče, kteří mají magisterský titul, za předpokladu, že tito kandidáti na základě provedené výzkumné, odborné a akademické práce, mohou prokázat, že jsou dobře způsobilí vykonávat doktorskou práci.

Kdy použít

Přihlášky na pravidelné programy se obvykle uzavírají 15. prosince pro příjem v lednu, 15. dubna pro příjem v květnu a 15. srpna pro příjem v září.

Aby zahraniční studenti mohli být přijati v zářijovém příjmu, měla by být vaše přihláška zaslána do dubna, v lednovém příjmu byste měli zaslat přihlášku do září a v dubnovém příjmu byste měli zaslat přihlášku do ledna.

U školních programů by se vaše aplikace měla dostat k nám nejpozději do 10. března pro dubnové prázdniny, 10. července pro srpnové prázdniny a 10. listopadu pro prosincové prázdniny.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International U ... Čtěte více

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International University currently trains students in Theology, Business, ICT, Psychology, Languages, Community Development, Linguistics Leadership and Education. Méně