Doktor filozofie ve strojírenství a letectví (Ph.D.)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

1

Katedra nabízí doktorát z oboru strojního a leteckého inženýrství . V rámci tohoto studijního programu si mohou studenti vybrat z různých oblastí zaměření.

přehled programu

Doktorský program katedry je studijním programem zaměřeným na výzkum, jehož cílem je připravit studenty na život stipendia v oboru jejich zájmu. Ústředním bodem programu je původní disertační práce, která podstatně posune nejmodernější poznatky v oboru. Vyžaduje se také práce na kurzu, aby se posílilo ovládání vybrané disciplíny a zdokonalily se matematické dovednosti.

Výzkum práce řídí vedoucí práce, se vstupem malé komise fakulty, která je vybrána pro svou odbornost ve zvoleném studijním oboru. Studenti budou mít příležitost pracovat na špičkovém výzkumu a přispět k našemu úsilí o pokrok v základních a aplikovaných vědách.

Vítáme studenty s vynikajícími záznamy, kteří budou mít také motivaci a motivaci stát se vůdci ve svém zvoleném oboru.

Požadavky doktorského studijního programu

Program doktorského studia na MAE má tři odlišné fáze. Tyto jsou:

 1. období přípravy na kvalifikační zkoušku;
 2. kvalifikační zkoušku; a
 3. období po přijetí do kandidatury na Ph.D. titul, během kterého student provádí výzkum vedoucí k doktorské disertační práci.

Celkově lze říci, že přímo na Ph.D. studenti by měli absolvovat minimálně 36 kreditních hodin výuky a alt = "18 kreditních hodin výzkumu. Studenti, kteří vstoupí do programu s titulem MS, by měli absolvovat minimálně alt =" 12 kreditních hodin výuky a alt = "18 kreditních hodin výzkumu.

4

Oblasti zaměření

 • Letecký a kosmický průmysl
 • Návrh a výroba mechanických a leteckých systémů
 • Mechanika tekutin, tepelné vědy a energie
 • Mechanika pevných látek, věda o materiálech a tkáňové inženýrství
 • Robotika, mechatronika a řízení

Ph.D. Požadavky na přijetí

Všichni uchazeči o doktorský program na Fakultě strojní a aplikované vědy musí splňovat podmínky pro přijetí.

Uchazeči musí předložit následující materiály, které budou zvažovány pro všechny absolventské programy v SEAS:

 1. Vyplňte online formulář žádosti
 2. Přepisy
 3. Výsledky zkoušek GRE (volitelné pro příjem na podzim 2021)
  • Mezinárodní žadatelé: TOEFL, IELTS nebo PTE Academic score
 4. Doporučení
 5. Prohlášení o účelu
 6. Obnovit / CV
 7. Aplikační poplatek

2

Požadavky ke zkoušce z anglického jazyka
 • Všichni mezinárodní žadatelé o víza jsou povinni předložit TOEFL, IELTS nebo PTE Academic skóre do SEAS, aby byli zváni k přijetí.
 • Uveďte pouze vaše nejnovější výsledky testů. Skóre nesmí být starší dvou let.
Požadavky na minimální skóre

IELTS

 • 6,0 celkem bez individuálního skóre pod 5,0.
 • Uchazeči o magisterské programy v oboru Engineering Management, System Engineering nebo Data Analytics musí mít minimální skóre 7,0 bez skóre jednotlivce pod 6,0.
 • Žadatelé, kteří by chtěli být považováni za finanční příležitosti, musí mít celkové skóre v pásmu 7,0 bez skóre jednotlivce pod 6,0.

TOEFL

 • 80 na internetové zkoušce (iBT) nebo 550 na papírové zkoušce.
 • Uchazeči o magisterské programy v oboru Engineering Management, System Engineering nebo Data Analytics musí mít minimální skóre 100 při internetové zkoušce.
 • Uchazeči, kteří by chtěli být považováni za finanční příležitosti, musí mít 600 na papírové zkoušce nebo 100 na internetové zkoušce.

PTE Academic

 • 53. Žadatelé, kteří by chtěli být považováni za finanční příležitosti, musí mít minimální skóre 68.
Výjimky

Výjimky se udělují žadatelům, kteří:

 • Je držitelem bakalářského, magisterského nebo doktorského titulu na instituci, v níž je angličtina vyučovacím jazykem a úředním jazykem země, v níž se univerzita nachází.
 • Je držitelem bakalářského, magisterského nebo doktorského titulu z instituce se sídlem v zemi, která splňuje podmínky pro udělení výjimky pro zkoušku z anglického jazyka .
Poslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

There are plenty of good engineering schools in the U.S.; but how far can good take you when your goal is to engineer better? At the George Washington University's School of Engineering and Applied Sc ... Čtěte více

There are plenty of good engineering schools in the U.S.; but how far can good take you when your goal is to engineer better? At the George Washington University's School of Engineering and Applied Science, students work with professors at the top of their fields and gain access to innovative resources in one of most dynamic, research-driven centers in the world. Méně