Přečtěte si oficiální popis

Charakteristickým znakem nejdůležitějšího doktorského programu je nejen výzkum, který vytváří, ale také rozsah, v němž poskytuje absolventům vynikající kariérní příležitosti. SHTM připravuje studenty na vedoucí pozici ve své zvolené kariéře tím, že nabízí první světový profesionální titul D.HTM .

shtm11

Program D.HTM byl navržen pro akademické pracovníky, vedoucí pracovníky v oboru a vedoucí pracovníky ve vládních a nevládních organizacích pro pohostinství a cestovní ruch. Od svého založení v roce 2007 program přitahuje řadu odborníků, kteří se zajímají o posílení své kariéry, od zkušených odborníků a zástupců vlád až po akademické pracovníky. Jeho specifické asijské zaměření, jedinečná kombinace předmětů a výzkumu a pružný způsob distribuce umožňují odborníkům v průmyslu rozvíjet své dovednosti a zároveň zůstat na pracovišti.

Vyvinutý tak, aby vyhověl stále náročnějším potřebám jak průmyslu, tak i akademické sféry, společnost D.HTM uspokojuje rostoucí poptávku po nových akademických kvalifikacích. Tento program připravuje absolventy k posílení své kariéry tím, že rozvíjí inovační, kreativní a výzkumné dovednosti v asijském kontextu. Absolventi tohoto průlomového programu převzali jak akademické, tak i průmyslové role, které odrážejí jejich zdokonalené dovednosti a vůdčí vůdce.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management »

Poslední aktualizace May 7, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
2.5 - 5 let
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date