Doktor klinické psychologie

Všeobecné informace

Popis programu

Doktor klinické psychologie, Psy.D. - Statesboro

Požadavky na titul: 114-124 hodin úvěru

Máme více než 900 vysokoškolských studentů vykonávajících bakalářské studium a více než 60 postgraduálních studentů zapsaných do magisterských nebo doktorských programů. Na bakalářské úrovni je v našem studijním areálu Statesboro zapsáno 700 studentů do bakalářského studia a 200 studentů v bakalářských nebo bakalářských studijních programech v našem Armstrong Campus v Savannah, což také nabízí certifikát v analýze aplikovaného chování.

Majors se učí základním znalostem psychologie, zkoumáním šířky terénního výzkumu prostřednictvím našich komplexních (Statesboro) nebo experimentálních (Armstrong) stupňů. Naše nová neurovědní dráha nabízí studentům BS v Armstrongu šanci pochopit souvislosti psychologie s biologií a chemií.

BA v areálu Armstrong Campus poskytuje studentům nezletilé, které doplňuje jejich vzdělávací a profesní cíle. Studenti opouštějí náš bakalářský program se základním pochopením psychologické vědy a její aplikace, včetně analýzy dat, psaní a kritického myšlení. Díky těmto dovednostem jsou připraveni vstoupit na pracovní sílu nebo absolvovat postgraduální studium psychologie nebo souvisejících oborů.

Postgraduální studenti v našem experimentálním programu MS získají větší hloubku v psychologii, protože se zabývají výzkumem pod vedením mentora fakulty. Studenti mají také příležitost dozvědět se o výuce psychologie prostřednictvím našeho volitelného důrazu na výuku. Absolventi programu MS pracují ve veřejném nebo soukromém sektoru nebo pokračují v doktorském studiu.

Postgraduální studenti sledující Psy.D. in Clinical Psychology připravte se na poskytování psychologické terapie lidem ve venkovských oblastech. Naučí se poslouchat a terapeutické techniky ve třídě a poté získají pod dohledem zkušenosti s praktikováním těchto technik s klienty v různých komunitních prostředích.

Výzkumný ústav zdraví venkova kombinuje výzkumné příležitosti s komunitním dosahem a vzděláváním. Absolventi Psy.D. program je připraven požádat o licenci ve státě Georgia.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia ... Čtěte více

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia Southern has been designated a public Carnegie Doctoral/R2 institution and serves over 26,400 students from all 50 states, Washington D.C., and Puerto Rico as well as 102 nations Méně
Statesboro , Savannah , Hinesville + 2 Více Méně