Read the Official Description

Doktor lékařky z Acadie vám pomůže:

  • Poskytování příležitostí k osobnímu občerstvení prostřednictvím bohoslužeb, přátelství a povzbuzení v areálu kampusu v krásném útočiště jako údolí Annapolis v Nova Scotia.
  • Obohacujte svou mysl a duši tím, že budete hlouběji procházet pokročilým studiem Písma a teologie.
  • Prohloubení svého duchovního života prostřednictvím kurzů a družiny v duchovní formaci.
  • Posílení svých služeb a vedoucích dovedností prostřednictvím pokročilých praktických kurzů od praktických pracovníků.
  • Pomáhá vám provádět nejmodernější výzkum, abyste zjistili, jak pro službu funguje 21. století.

Zveme vás, abyste se k nám připojili v Acadii, abyste získali energii, dovednosti a hloubku, kterou potřebujete pro službu na dlouhé vzdálenosti, a zvýšit svou účinnost křesťanského vůdce. Udělejte si čas a prozkoumejte tyto stránky a pak nás kontaktujte, abychom mohli diskutovat o tom, jak vám můžeme podpořit plnění vašeho povolání jako vedoucího ministerstva pro dnešní svět.

Proč si vybrat Acadia DMin Experience?

Dostupnost: chápeme tlaky na rodinné finance v domácnostech ministerstva. Děláme vše, co je v našich silách, abychom udrželi výuku na nízké úrovni a poskytli štědré stipendijní podporu, která vám pomůže dosáhnout svého doktorského titulu.

Flexibilita: Tím, že nabízíte možnost získat až dvě řízené studie, můžete své studium zaměřit na oblast osobního zájmu. Váš nadřízený pro takové řízené studie a vaši práci by mohli pocházet z fakulty Acadia, z vašeho denominačního kontextu nebo jiného učence / praktického lékaře, který se nachází kdekoli na světě. Kromě toho můžete mluvit s týmem DMin, když významné změny v životě nebo ministerstvu znamenají, že potřebujete trochu flexibility a milosti při přizpůsobení tempa vašeho programu.

Priorita: Máme velkou úctu k Písmu a teologii a považujeme je za fundamentální pro vše, co děláme v životě a službě. Požadujeme, aby všichni studenti DMin vzali dva kurzy v biblických studiích a dva kurzy teologie. Věříme, že takové studium na vysoké úrovni je nezbytné pro doktorské studium v praxi ministerstva.

Rozmanitost: Naše studentské těleso a fakulta reprezentují více než 20 denominací a mnoho různých povolání ministerstva. Studenti z Kanady, USA a dalších zemí se rozhodnou pro studium na Acadii a jsou zde vítáni. V Acadii budeme stavět přátelství s instruktory a spolužáky z různých prostředí, které obohacují vaše kolektivní učení.

Kvalita: Máme vynikající instruktory se zájmem jak na akademickou přísnost, tak na aplikovaný výzkum. Prostřednictvím našich kurzů vás vyzýváme, abyste spojili podstatnou, intelektuální hloubku se studií, která je praktická a užitečná ve vašem životě a službě.

Vitalita: Oceňujeme osobní obnovu i misijní angažmá. V Acadii máte příležitost posílit svou spiritualitu a učednictví prostřednictvím volitelných duchovních, týdenních kaplí, třídních modlitebních časů i prostřednictvím mentorství zkušeného mentora ministerstva. Pokud chcete studovat v prostředí, které podporuje tvůrčí a čerstvé přístupy ke službě evangelia, které se dnes rozšiřují o Boží království, budete se cítit jako doma u Acadie.

Dostupnost: Wolfville, jen hodinu od Halifax Stanfield Airport, je snadné místo pro přístup k mezinárodním letům. Halifax má časté spojení s Londýnem, Bostonem, New Yorkem, Chicagoem, Montrealem, Ottawou, Torontem a řadou dalších významných center.

Univerzita: Jako seminář spojený s jednou z nejnavštěvovanějších univerzit v Kanadě, můžete získat míru, kterou vaši kolegové a vaše rodina respektují. Prostřednictvím mnoha databází elektronických knihoven, časopisů, knih a partnerství s dalšími významnými knihovnami v celé Kanadě i mimo ni získáte přístup ke stovkám tisíc zdrojů, odkudkoli žijete. Toto akademické prostředí posiluje dovednosti v oblasti výzkumu a psaní, takže je můžete aplikovat do svého jedinečného kontextu.

přehled programu

110212_program.png

Teze

Jedním z nejvíce obohacujících aspektů Acadia DMin je příležitost zapojit se do významného výzkumu v konkrétní oblasti zájmu. Vzhledem k tomu, že DMin je diplom in-minister v oblasti ministerstva, vaše práce se zaměří na oblast praktického ministerstva. Prakticky může být jakákoli oblast zájmu v oblasti křesťanské služby ubytována.

Program taught in:
Angličtina
Last updated February 12, 2019
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
15,643 CAD
Výuka
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date