Doktor ošetřovatelské praxe (DNP)

Všeobecné informace

Popis programu

Ukázalo se, že doktor ošetřovatelské praxe během posledního desetiletí zastával zásadní roli při rozvoji vůdčích osobností ve zdravotnictví. Terminál DNP je nevýzkumný klinický doktorát zaměřený na rozvoj odborníků v ošetřovatelské „praxi“ (AACN, 2006). Rozhodnutí zaregistrovat se do programu DNP je kritické a život měnící rozhodnutí. Univerzita Svaté rodiny se zavazuje podporovat a vést vás na vaší cestě, když dosáhnete nových výšin.

Univerzita Svaté Rodiny je hrdá na to, že nabízí náš program DNP, jehož cílem je připravit sestry na role v pokročilé praxi jako kliničtí odborníci se znalostí aplikace teorie a výzkumu, praxe založené na důkazech, pokročilá klinická praxe, měření výsledků pacientů a transformace systémů zdravotní péče zajistit kvalitu a bezpečnost. Absolventi staví na svém vzdělání a zkušenostech, aby mohli ovlivnit změnu.

Náš program je jedinečný. Formát smíšené třídy nabízí studentům flexibilitu při zachování blízkého vztahu se členy fakulty. Malá velikost třídy, postup v kohortě a členové fakulty, kteří žijí v poslání univerzity, jsou jen některé z jedinečných vlastností. Naše ošetřovatelská fakulta přináší do osnov klinické zkušenosti, akademickou přesnost a vášeň pro ošetřovatelství, takže každý z našich absolventů je připraven inspirovat a vést budoucnost ošetřovatelství.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Holy Family University nurses and radiologic science professionals are found in major hospitals throughout the region, and we have developed a widespread reputation for graduates that are sought after ... Čtěte více

Holy Family University nurses and radiologic science professionals are found in major hospitals throughout the region, and we have developed a widespread reputation for graduates that are sought after by the healthcare industry. Our accredited undergraduate programs are ideal for high school graduates, experienced nurses, and radiologic science professionals seeking additional training, or working adults who wish to start an entirely new career. One of the best things about nursing, apart from the service that you’re rendering to society, is that this career path consistently stays in high demand. Méně