Doktor obchodní administrativy - DBA Online

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Doktor obchodní správy - DBA Online nabízí vedoucím pracovníkům profesionální doktorát nebo obchodní a manažerský ekvivalent doktora práv nebo doktora medicíny. Je to nejvyšší úroveň odborných a akademických znalostí spojená se schopností aplikovat tyto znalosti na vytváření a hodnocení nových řešení důležitých problémů. Švýcarská škola managementu je mezinárodně akreditovaná obchodní škola, jejíž hlavní kampus je v Římě.

119474_01.jpg

Proč se rozhodnete udělat DBA?

Studie DBA jsou jednou z nejnáročnějších a nejvýnosnějších úrovní vysokoškolského vzdělávání. Švýcarská škola managementu (SSM) vyvinula vynikající doktorské programy. Tyto programy mají jedinečné funkce, které přidávají významné hodnoty absolventům za odměňující doktorský titul.

Naši doktorští kandidáti jsou na individuální bázi podporováni jak profesory SSM, tak hostujícími profesory z celé řady mezinárodních univerzit.

Jak to funguje?

Připojíte se k DBA Online se specifickou obchodní výzvou vyžadující praktické řešení: např. Jak navrhnout rychlou a adaptabilní organizaci; jak využít behaviorální vědu ke zlepšení strategického rozhodování; jak nasadit management talentů na vybudování armády podnikatelů.

Systém DBA Online je navržen tak, aby vás podpořil při rozvíjení myšlení, vytváření výzev a implementaci, hodnocení a komunikaci řešení, která mají skutečný, praktický dopad.

Doba trvání

DBA Online trvá 4 semestry (2 roky) a vyžaduje získání 120 ECTS, rozdělených takto:

 • 30 kreditů ECTS splněním 5 modulů Research Method (6 kreditů ECTS na modul)
 • 90 ECTS kreditů prostřednictvím disertační práce

Počáteční datum

SSM nabízí otevřenou politiku zápisu, což znamená, že nemusíte čekat na příjem, abyste mohli přistupovat k programu DBA Online, ale můžete začít okamžikem, kdy se rozhodnete.

Způsob studia

Program DBA Online je založen na praktickém a částečném studijním modelu. Studium na místě, internetové učení, kombinované učení, distanční vzdělávání jsou kombinovány s pracovním studiem, které je podporováno metodickým koučováním nebo pod dohledem fakulty a pedagogických pracovníků.

Moduly

 • Metody výzkumu
 • Vedení 360 stupňů
 • Kvantitativní metody a návrh průzkumu
 • Kvalitativní metody
 • Základní nástroje
 • Teze

119476_04.jpg

Vstupní požadavky

Dokončené magisterské studium (nebo rovnocenné) nebo dlouhodobá odborná praxe (vstupní pracovní cesta) a doklad o konkrétních schopnostech v jednotlivém případě; doklad o znalosti angličtiny a / nebo němčiny.

Osvědčení

"Jsem pracující člověk a připojil jsem se k SSM jako dospělý student, protože jsem chtěl vykonávat obchodní administrativu. SSM poskytuje takový druh školení, jaký potřebuji. Třídy se konají v malých skupinách v rodinné atmosféře, kde studenti a lektoři komunikují s snadnost. Musím poděkovat přednášejícím za pozornost věnovanou každému z nás ve třídě. Pomohlo to vybudovat mé sebevědomí. Těším se na pokračování svého profesního rozvoje v SSM. ““
Jazzi F. G
Student SSM DBA


„Program BA (Hons) ve Švýcarské škole managementu je vynikající. Instruktoři poskytují veškeré potřebné znalosti a podělili se o své zkušenosti, které jsou potřebné pro úspěšnou práci v konkurenčním prostředí. Pokud ve třídě tvrdě studujete ve svém volném čase Neustále se ucházíte o zajímavá zaměstnání, nebudete mít žádné potíže s hledáním zaměstnání. Během studia jsem dostal dvě pozice. Rozhodl jsem se přijmout novou výzvu ve Velké Británii. Navzdory změně země pokračuji ve studiu na Švýcarské škole Management, Řím prostřednictvím distančního vzdělávání. Doporučuji studijní program BA (Hons) na SSM. "
Ricardo Gotthilf
SSM BA student


„Šel jsem do švýcarské školy managementu v Římě na program duálního ocenění BBA a jsem si jistý, že jsem to udělal! Velikost třídy byla skvělá, učitelé byli nápomocní a já jsem se zaměstnal ještě předtím, než jsem promoval. Nyní jsem v kariéru miluji a nemohu být šťastnější. “
Joan Chemiron
HRM Consultant ve Světovém potravinovém programu - absolvent SSM


"Jako student, který studoval v Americe po dlouhou dobu, jsem si všiml, že existuje spousta studentů, kteří mohou dělat to, co už dělám. SSM mi dává další krok vpřed v mém životě a v mé kariéře, na který jsem nemohl požádat kdekoliv jinde!"
Masaharu Kakumoto
Student SSM BA (Hons)

Odešlete svou žádost nebo jakékoli dotazy na následující e-mailovou adresu: info@ssm.swiss. Můžete si stáhnout náš formulář žádosti a úplné postupy pro podávání žádostí najdete na našem webu na adrese https://ssm.swiss/doctor-of-business-administration-dba/.

Jiná informace

 • Datum zahájení: Otevřete zápis
 • Datum ukončení: Po dokončení (přibližně 2 roky)
 • Uzávěrka přihlášek: Žádné
 • Areál: Stejné jako ostatní (Řím, Itálie)
 • Jazyk angličtina
 • Typ studie: Kombinované nebo Online
 • Doba trvání: 2 roky
 • Nabízeno na plný a částečný úvazek
 • Školné: 25 000 EUR
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse stud ... Čtěte více

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse student body coming from all over the world, studying our accredited Bachelors, Masters and Doctor of Business Administration Degree Programs. Méně