Nottingham Business School je hrdý na to, že má jeden z nejstarších doktorátů v oboru obchodní správy (DBA) ve Velké Británii, který v roce 2018 oslavil své 20. výročí s více než 100 dokončením. V rámci našeho programu nabízíme vedoucím pracovníkům, nezávislým konzultantům a vysokoškolským akademikům šanci získat nové, relevantní informace, které budou informovat a rozvíjet svůj vlastní profil kariéry a přispívat k posílení obchodní a / nebo odborné praxe.

Spolupracovali jsme s účastníky mnoha prestižních soukromých a publikačních organizací, včetně společností CapGemini Iberia, Organizace spojených národů, Nova Business School, Ománského velvyslanectví v USA a KPMG.

NBA DBA je navržena tak, aby zlepšila vaši obchodní a manažerskou praxi prostřednictvím rozvoje vašich osobních, intelektuálních a akademických schopností prostřednictvím rozsáhlého akademického výzkumného projektu. Váš výzkum bude akademicky uznávaným příspěvkem do vašich vybraných oborů, čímž poskytne organizacím soukromého a veřejného sektoru výzkumné výstupy na úrovni doktorského studia, které mají vliv na politiku a praxi.

Naše DBA má inovativní strukturu kurzů, která umožňuje studentům předkládat práci ve formě konvenčních dokumentů (trasa A) nebo ve stylu akademických prací (cesta B). Tým kurzu a dozorčí tým bude spolupracovat s vámi, abyste zajistili, že rozumíte různým cestám a možnostem, které máte k dispozici na základě vašich profesních aspirací a zájmů.

DBA je navržen tak, aby vám pomohl:

 • prozkoumat vztah mezi teorií a praxí, mezi chápáním světa a jeho změnou.
 • rozvíjet svůj úsudek, předvídání a analýzu problémů tím, že teoretické a forenzní dovednosti aplikuje na výzkumný materiál získaný z jejich vyšetřování.
 • rozvíjet vás jako reflexní praktikující, který má intelektuální a osobní adaptabilitu, aby byl schopen vypořádat se s organizačními změnami a nejednoznačností.
 • rozvíjet komunikační dovednosti, které vám umožní účinně komunikovat s akademickými a manažerskými a podnikovými komunitami a vystupovat jako tlumočníci mezi oběma.
 • pomůže vám navrhnout a uskutečnit výzkumný projekt na hranicích znalostí ve vašich profesních a manažerských oborech a tím přispět k akademickým znalostem a odborné praxi.

Nottingham Business School má akreditace EQUIS i AACSB. Jsme také zařazeni do top 95 evropských obchodních škol ve Financial Times (FT).

Co budete studovat

Naše DBA vyžaduje odhodlání, energii a tvrdou práci. Na oplátku budete mít k dispozici stimulační a životně prospěšný rozvojový zážitek s udělením stále větší hodnoty.

Fáze 1 (24 měsíců)

 • Úvod do DBA
 • Úvod do přehledu literatury
 • Úvod do metodiky výzkumu (včetně pilotní studie) (60 kreditů)

Níže je struktura nového DBA:

Fáze 2 (24 měsíců)

 • Thesis (300 kreditů)

Jak vás učí

Proč studovat DBA v Nottingham Business School?

Doktorát Business Administration je výzkumná kvalifikace a má stejné akademické postavení jako PhD. Jako student si tedy můžete očekávat náročné, natahující a náročné zkušenosti v podnětné atmosféře intelektuální a akademické debaty.

Naše DBA se snaží dosáhnout širšího vlivu a vlivu v reálném světě, což vám umožní významně přispět ke společnosti, kultuře a podnikání. Témata projektu se většinou zaměřují na strategické otázky, které jsou v organizaci žadatele přítomny, a jsou dostatečně složité, aby vyžadovaly rozsáhlou výzkumnou studii.

NBA DBA je v souladu s úrovní 8 rámce QAA pro kvalifikaci vysokoškolského vzdělávání v Anglii, Walesu a Severním Irsku (FHEQ) a AACSB Standard 9. NBS je aktivní členkou řady mezinárodních doktorských rad, včetně umění

Typ studia

Naše DBA poskytuje výrazný přístup k dalšímu osobnímu a profesnímu rozvoji. Očekává se, že budete mít pravidelný kontakt se svým týmem pro dohled a vypracovat práci založenou na vašem vlastním výzkumu, abyste mohli posoudit pokrok.

Se silným zaměřením na manažerskou a odbornou praxi; DBA spojuje důkladnou studii pracovních problémů a problémů s osobním a profesním rozvojem. To pomáhá přenášení učení do organizační a manažerské praxe.

Jako student DBA využijete moduly v metodologii výzkumu, kritické revizi a konceptuálním vývoji. Budete očekávat, že budete pravidelně pracovat na základě vlastního výzkumu.

Dohled a podpora

Všichni studenti jsou povzbuzováni, aby diskutovali o všech problémech se svým vedoucím nebo řediteli Programu DBA nebo jejich zástupcem kurzu DBA.

Obvykle se skládá z ředitele studií (osoby s největšími odbornými znalostmi projektu) a druhého vedoucího. Pokud spolupracujete se společností nebo institucí, můžete mít také třetího nadřízeného.

Projekty mohou být interdisciplinární a využívají znalosti ze dvou nebo více škol. Všichni studenti se vyzývají, aby diskutovali o všech problémech se svým vedoucím odborného doktorského kurzu a jejich zástupcem pro odborné doktorské studium.

Náš tým pro administraci doktorských škol bude vaším prvním kontaktním místem pro výzkumné studie a pomůže vám během procesu podávání žádostí. Pokud jste úspěšně ve své žádosti, budou tam být, aby vám pomohli po celou dobu studia.

Kariéra a zaměstnatelnost

Primárním cílem programu DBA je umožnit vám, studentovi, získat titul DBA, který vám pomůže využít vaší kariéry a / nebo provést přechod na nejvyšší úroveň akademické obce. Prostřednictvím našeho programu nabízíme vedoucím pracovníkům, nezávislým konzultantům a vysokoškolským akademikům šanci získat nové, relevantní informace, které budou informovat a rozvíjet svůj vlastní profil kariéry a přispět k posílení obchodní a / nebo odborné praxe.

Spolupracovali jsme s účastníky mnoha prestižních soukromých a publikačních organizací, včetně společností CapGemini Iberia, Organizace spojených národů, Nova Business School, Ománského velvyslanectví v USA a KPMG.

DBA přizpůsobená podnikovým organizacím

Naše DBA je vynikajícím příkladem toho, jak jednotlivcům umožňujeme dosáhnout respektovaných kvalifikací a současně provádíme výzkum, který je zaměřen a prospěšný pro jejich organizace a odvětví. Kurz byl založen od roku 1998, ale v roce 2007 jsme zahájili první kohortu čistě přijatou z Číny. Studenti se vyučují v Nottinghamu při provádění výzkumu ve svých organizacích v Číně, mezi něž patří významné značky jako Nike, Intel a Motorola.

Pozoruhodní absolventy

Rádi se udržujeme v kontaktu se všemi našimi studenty z minulosti, abychom viděli, co se jim v průběhu let stalo. Pozoruhodné absolventy pro náš kurz DBA zahrnují:

 • Emmanuel Probst, ředitel divize Mediální a digitální instruktor, Výzkum spotřebitelských trhů v Kantar Millward Brown a UCLA
 • Sue Shepherdová, ředitelka East Midlands Major Trauma Network a East Midlands Spinal Network

Studentská svědectví

"Důkladně jsem si přemýšlel o metodologiích a různých úhlech, abych znovu prozkoumal současné problémy. Pomáhá mi to odvést ze současného protipožárního přístupu, který jsme každý den zkoušeli, znovu se podívali na problémy, kterým čelíme, a přistupovali k nim více holisticky, s širším pohledem a hlubším myšlením. "

Anna LQ Zheng, Čína DBA program

Vstupní požadavky

Spojené království

 • MPhil, MBA nebo magisterský titul v oboru Business, Management nebo Organizační studia.
 • minimálně pět let zkušeností ve vedoucím postu.
 • schopnost provádět výzkum a psát práci na doktorské úrovni.

Mezinárodní

 • MPhil, MBA nebo magisterský titul v oboru Business, Management nebo Organizační studia.
 • minimálně pět let zkušeností ve vedoucím postu.
 • schopnost provádět výzkum a psát práci na doktorské úrovni.
 • Mezinárodní studenti musí mít skóre IELTS nejméně 6,5 s minimem 6,0 ve všech součástech.

Ti, kteří nemají kvalifikaci Masters, ale mají významné pracovní zkušenosti a důkazy, mohou absolvovat proces akreditace předchozích zkušeností a učení.

Žadatelé s neštandardními vstupními požadavky a / nebo příslušnými zkušenostmi budou zvažováni individuálně.

Jak se přihlásit

Všichni žadatelé musí vyplnit formulář žádosti, předložit dvě kopie své kvalifikace a poskytnout dva důvěrné odkazy.

Obraťte se prosím na formulář žádosti, související dokumenty a odkazy na dbaadmin @ NTU .ac.uk, aby bylo zajištěno co nejúčinnější řešení.

Poplatky a financování

Poplatek za kurzy na rok 2019 dosud nebyl stanoven, tady je 2018 poplatků za vedení:

 • Roky 1, 2, 3 a 4 = 11 000 liber ročně
 • Roky 5 = 5 500 GBP ročně
 • (neexistuje samostatný poplatek za dokončení)
Program se vyučuje na:
 • Angličtina
Poslední aktualizace Září 26, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 - 5 let
Kombinované
Price
11,000 GBP
Roky 1, 2, 3 a 4 = 11 000 liber za rok a 5 let = 5 500 liber za rok
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date