Doktor obchodní správy (DBA, Paříž)

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Sabi univerzitní a obchodní institut a IPAG Business School podepsali smlouvu nabízet smíšený dvoustupňový program v doktorovi obchodní správy. Doktor podnikatelské správy (DBA) je výkonný, výzkumně orientovaný doktorát v obchodní administrativě.

66246_728x290.gif

Program DBA se skládá především z nezávislého výzkumu vybraného tématu a z psaní disertační práce. Výzkum zvládnutý v programu by pak byl aplikován na přímé přispění k obchodním praktikám. Po celou dobu studia studenti absolvují nezávislé studium vybraného tématu a úzce spolupracují s nadřízeným, který jim nabídne poradenství a podporu. Jakmile je jejich studium dokončeno a studenti dávají diplomovou práci, která předkládají výsledky, budou muset obhájit svou disertaci prostřednictvím viva hlasové (ústní) zkoušky před velkou porotou. DBA studenti musí dokončit kurz, semináře a workshopy během prvního semestru studia.

Moduly

  • Výzkum a metodika
  • Analýza a kritika 1 a 2
  • Vedení 1 a 2
  • Mezinárodní obchodní řízení
  • Řízení organizačních změn a vývoje
  • Obchodní angličtina
  • Řízení lidských zdrojů

Všichni studenti DBA musí předložit porotu na konci prvního semestru poté, co úspěšně dokončili své kurzy, semináře a workshopy.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Located in the heart of Paris, IPAG Business School offers international students the exciting opportunity to experience a lively urban environment alongside their academic studies.

Located in the heart of Paris, IPAG Business School offers international students the exciting opportunity to experience a lively urban environment alongside their academic studies. Méně
Paříž , Pěkný , Londýn , Edinburgh , New York , Sydney , Cardiff + 6 Více Méně