Doktor obchodní správy

Southern Cross University

Popis programu

Read the Official Description

Doktor obchodní správy

Southern Cross University

Obchodní profesionálové, kteří chtějí přeplňovat své specializované odborné znalosti a vedoucí postavení ve svém oboru, nemusí hledat nic jiného než doktorát podnikové správy (DBA).

3 roky DBA je odborný titul pro obchodní praktiky, který bude vycházet z vašich zkušeností v tomto odvětví a rozšíří vaše kritické myšlení a dovednosti aplikovaného výzkumu na nejvyšší úroveň. Tento kurz je speciálně navržen tak, aby vám umožnil iniciovat, rozvíjet a realizovat svůj vlastní výzkumný projekt s cílem ovlivnit vaši oblast praxe.

Pod vedením akademického supervizora zvážíte vhodnou metodologii výzkumu, vypracujete návrh výzkumu, provedete kritickou recenzi literatury a připravíte diplomovou práci, kterou budou zkoumat mezinárodní odborníci v oboru.

Dokončení doktorátu Business Administration je přesvědčivým znamením vašeho úspěchu v aplikovaném výzkumu a významným přínosem pro nové znalosti ve vaší oblasti.

Kariérní možnosti

Absolventi DBA mohou pracovat na různých vysokých manažerských a výzkumných pozicích v soukromém a veřejném sektoru.

Hlavní obory studia

Zatímco tento kurz neobsahuje žádné specializace, zahrnuje postgraduální studium, zejména v kritické literatuře, úvod do výzkumných metod, kvalitativních nebo kvantitativních metod a vývoje návrhu výzkumu spolu s výzkumnými útvary pro DBA.

Metody hodnocení

Kurzové úkoly obsahují progresivní hodnocení. Kandidáti jsou hodnoceni v každé jednotce na základě písemných a ústních úkolů. Mohou to být recenze literatury, zprávy, prezentace, případové studie, výzkumné studie a / nebo plány. Podrobné informace o úkonech jsou obsaženy v jednotkové informační příručce pro každou jednotku.

Kandidát uskuteční doktorskou práci na dvou blocích osmi disertačních jednotek. Po zapsání do první bakalářské práce uchazeč obdrží potvrzovací lhůtu ne delší než šest měsíců na plný úvazek. Potvrzení kandidatury zahrnuje přezkoumání literatury s podrobným výkladem výzkumných otázek a navrhovanou metodologii.

Výzkumný projekt bude probíhat v plném rozsahu v rámci 16 pracovních jednotek. Po absolvování předmětu závěrečné práce se předpokládá, že kandidát předloží výzkumnou práci pro posouzení dvou nezávislých a mezinárodně uznávaných odborníků v příslušné oblasti výzkumu.

Metody výuky

Studenti na kolejích prožívají osobní kontakt s nadřízenými a dalšími doktorskými kandidáty. Některé jednotky nabízejí online aktivity, kurzy, předem nahrané a / nebo živé přednášky. Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce.

Možnost on-line studia je interaktivní a usiluje o podporu spolupráce a pocitu komunity. Studenti mohou získat předem nahrané a / nebo živé přednášky, elektronické studijní materiály, online diskusní fóra a virtuální kurzy. Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce.

V oborech on-campus i on-line studia budou podpořeny silné profesní vztahy mezi kandidáty a jejich nadřízenými.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace March 2, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 4, 2019
Červenec 2, 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
27,600 AUD
3000 dolarů za jednotku, zahraniční studenti.
Information
Deadline
Led. 20, 2019
Locations
Austrálie - Bilinga, Queensland
Datum začátku : Mar. 4, 2019
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022
Datum začátku : Červenec 2, 2019
Termín odevzdání přihlášek May 21, 2019
Datum ukončení Červenec 2, 2022
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Říj. 29, 2021
Dates
Mar. 4, 2019
Austrálie - Bilinga, Queensland
Termín odevzdání přihlášek Led. 20, 2019
Datum ukončení Mar. 4, 2022
Červenec 2, 2019
Austrálie - Bilinga, Queensland
Termín odevzdání přihlášek May 21, 2019
Datum ukončení Červenec 2, 2022
Říj. 2019
Austrálie - Bilinga, Queensland
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Říj. 29, 2021