Read the Official Description

Obchodní profesionálové, kteří chtějí přeplňovat své specializované odborné znalosti a vedoucí postavení ve svém oboru, nemusí hledat nic jiného než doktorát podnikové správy (DBA).

3 roky DBA je odborný titul pro obchodní praktiky, který bude vycházet z vašich zkušeností v tomto odvětví a rozšíří vaše kritické myšlení a dovednosti aplikovaného výzkumu na nejvyšší úroveň. Tento kurz je speciálně navržen tak, aby vám umožnil iniciovat, rozvíjet a realizovat svůj vlastní výzkumný projekt s cílem ovlivnit vaši oblast praxe.

Pod vedením akademického supervizora zvážíte vhodnou metodologii výzkumu, vypracujete návrh výzkumu, provedete kritickou recenzi literatury a připravíte diplomovou práci, kterou budou zkoumat mezinárodní odborníci v oboru.

Dokončení doktorátu Business Administration je přesvědčivým znamením vašeho úspěchu v aplikovaném výzkumu a významným přínosem pro nové znalosti ve vaší oblasti.

Kariérní možnosti

Absolventi DBA mohou pracovat na různých vysokých manažerských a výzkumných pozicích v soukromém a veřejném sektoru.

Hlavní obory studia

Zatímco tento kurz neobsahuje žádné specializace, zahrnuje postgraduální studium, zejména v kritické literatuře, úvod do výzkumných metod, kvalitativních nebo kvantitativních metod a vývoje návrhu výzkumu spolu s výzkumnými útvary pro DBA.

Metody hodnocení

Kurzové úkoly obsahují progresivní hodnocení. Kandidáti jsou hodnoceni v každé jednotce na základě písemných a ústních úkolů. Mohou to být recenze literatury, zprávy, prezentace, případové studie, výzkumné studie a / nebo plány. Podrobné informace o úkonech jsou obsaženy v jednotkové informační příručce pro každou jednotku.

Kandidát uskuteční doktorskou práci na dvou blocích osmi disertačních jednotek. Po zapsání do první bakalářské práce uchazeč obdrží potvrzovací lhůtu ne delší než šest měsíců na plný úvazek. Potvrzení kandidatury zahrnuje přezkoumání literatury s podrobným výkladem výzkumných otázek a navrhovanou metodologii.

Výzkumný projekt bude probíhat v plném rozsahu v rámci 16 pracovních jednotek. Po absolvování předmětu závěrečné práce se předpokládá, že kandidát předloží výzkumnou práci pro posouzení dvou nezávislých a mezinárodně uznávaných odborníků v příslušné oblasti výzkumu.

Metody výuky

Studenti na kolejích prožívají osobní kontakt s nadřízenými a dalšími doktorskými kandidáty. Některé jednotky nabízejí online aktivity, kurzy, předem nahrané a / nebo živé přednášky. Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce.

Možnost on-line studia je interaktivní a usiluje o podporu spolupráce a pocitu komunity. Studenti mohou získat předem nahrané a / nebo živé přednášky, elektronické studijní materiály, online diskusní fóra a virtuální kurzy. Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce.

V oborech on-campus i on-line studia budou podpořeny silné profesní vztahy mezi kandidáty a jejich nadřízenými.

Program taught in:
Angličtina
Last updated March 2, 2018
This course is Campus based
Start Date
Mar. 4, 2019
Červenec 2, 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
27,600 AUD
3000 dolarů za jednotku, zahraniční studenti.
Deadline
By locations
By date
Start Date
Mar. 4, 2019
End Date
Mar. 4, 2022
Application deadline
Start Date
Červenec 2, 2019
End Date
Červenec 2, 2022
Application deadline
May 21, 2019
Start Date
Říj. 2019
End Date
Říj. 29, 2021
Application deadline

Mar. 4, 2019

Location
Application deadline
End Date
Mar. 4, 2022

Červenec 2, 2019

Location
Application deadline
May 21, 2019
End Date
Červenec 2, 2022

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date
Říj. 29, 2021