Doktor pedagogického vzdělání a organizačního vedení

Všeobecné informace

Popis programu

Posláním doktorského programu Svaté rodiny na univerzitě je usnadnit rozvoj efektivních a etických vůdců pro školy a komunity, kteří mohou prostřednictvím aplikovaného výzkumu významně přispět ke svým oblastem znalostí.

S doktorátem ve vzdělávání a organizačním vedení budete:

Staňte se efektivním a etickým lídrem pro školy a organizace - díky aplikovanému výzkumu můžete významně přispět do své oblasti znalostí. Navíc budete mít příležitost prohloubit své znalosti a dovednosti specializací na jednu z následujících čtyř koncentrací:

Organizační vedení - nabízí obchodní pohled na organizační vedení a připravuje jednotlivce na vedení nejrůznějších neziskových, neziskových a komunitních organizací.

Vedení a správa školy s certifikací ředitele z Pensylvánie - připravuje učitele a další zaměstnance školy na získání osvědčení z Pensylvánie, aby sloužili jako ředitel veřejné školy (předškolní až 12. ročník).

Vedení a správa školy s dohledem nadřízeného - připravuje administrátory školy na získání certifikace v Pensylvánii, aby sloužila jako dozorce okresu veřejné školy.

Curriculum and Instruction with Pennsylvania Supervisor of Curriculum and Instruction (pre-mateřská škola přes 12. ročník) Certifikace - Připravuje učitele a další zaměstnance školy, aby poskytli vedení v modelech školních osnov a výukových postupech. Jednotlivci mohou také požádat o certifikaci v Pensylvánii, aby sloužili jako supervizor učebních osnov a výuky (předškolní až 12. ročník) ve veřejné školní čtvrti (do schválení pennsylvánským ministerstvem školství).

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Since 1977, more than 3,200 of our students have earned Pennsylvania teaching certification. We provide a high standard of education at a reasonable cost and have become a leading choice for high scho ... Čtěte více

Since 1977, more than 3,200 of our students have earned Pennsylvania teaching certification. We provide a high standard of education at a reasonable cost and have become a leading choice for high school graduates, experienced teachers seeking advanced qualifications, and working adults who wish to start a new career. Allow us to help you on the way to a more fulfilling career. Méně