Doktor umění

Všeobecné informace

Popis programu

V souladu se závazkem Harrison Middleton University podporovat excelence ve vzdělávání a jeho touhou vytvářet vysoce kvalifikované vědce a profesionály, kteří mají široký, intelektuální pohled na humanitní vědy, nabízí univerzita program doktora umění.

O programu doktor umění

Tento program vyžaduje, aby studenti absolvovali 60 hodin absolventského kreditu nad úroveň magisterského studia. Program doktorského studia studuje student po konzultaci s instruktážním týmem studenta. Student předloží univerzitě návrh programu doktora umění, který schvaluje studentův instruktážní tým a děkan. Všichni doktorandi mohou získat Master of Arts po úspěšném absolvování první koncentrace komplexní zkoušky a 36 postgraduálních kreditů z Harrison Middleton University .

Doktor umění na Harrison Middleton University je dodáván zcela na dálku a využívá flexibilní a individualizovaný studijní program vytvořený studentem. Tímto způsobem lze způsob, jakým student splňuje požadavky na titul, přizpůsobit vzdělávacím a kariérním cílům každého studenta.

* Podívejte se na naše přijímací kritéria pro programy Harrison Middleton University .

Cíle programu

Po úspěšném absolvování doktorského studia budou studenti splňovat následující cíle:

Navrhněte, implementujte a dokončete samostudium doktorského programu studia hlavních děl svobodných umění.

Demonstrovat zařízení s metodami dotazové diskuse formou formulování interpretačních otázek a účastí v diskusích kurzu.

Uvažujte kriticky o základních myšlenkách v humanitních a západních myšlenkách a zapojte se do pečlivé diskuse o základních otázkách lidské existence.

Prokázat interdisciplinární znalosti západní kulturní historie v oblastech jejich výběru.

Vyhodnotit, syntetizovat a formulovat hlavní literaturu, teorie, postupy, problémy a etické problémy diskutované v jejich kurzu.

Efektivně komunikujte srozumitelností a propracovaností v písemné i ústní formě v různých prostředích; využívají logickou soudržnost a konzistenci a správné používání důkazů a citací, aby prozkoumali oblasti svého výběru.

Současné důkazy o významném intelektuálním zkoumání, originálním myšlení a interdisciplinárních znalostech v podobě vyvrcholení a jeho obrany.

Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

We at Harrison Middleton University believe that the study of the humanities is both timeless and timely because it focuses on the central questions of human existence, lasting debates that bear direc ... Čtěte více

We at Harrison Middleton University believe that the study of the humanities is both timeless and timely because it focuses on the central questions of human existence, lasting debates that bear directly on the problems we face today. And in a time when information of all kinds is increasingly fragmented, the study of ancient and modern classics provides a rich source of fundamental knowledge and unifying ideas. Harrison Middleton University is a great ideas, great works, great conversations, distance learning university that offers graduate education in the humanities with concentrations in imaginative literature, natural science, philosophy and religion, and social science. Harrison Middleton University promotes student-faculty scholarship through research, discussion, and the development of collaborative publications. Méně