Doktor ve studiu kurikula

Všeobecné informace

Popis programu

Curriculum Studies, Ed.D (Hybrid)

Statesboro Požadavky na studium: 66-78 (minimálně 66 kreditních hodin nad rámec magisterského studia včetně disertační práce, 60 kreditních hodin mimo magisterské studium)

Ed.D. in Curriculum Studies at Georgia Southern University je interdisciplinární program, který zahrnuje širokou škálu úvah od ryze teoretických až po pragmatické otázky designu a hodnocení.

Absolventi našeho programu jsou vybaveni znalostmi a dovednostmi, které jim umožňují být vůdci, kteří jsou schopni dělat etická a moudrá rozhodnutí v profesionálním prostředí, a také kompetentní vědci, kteří jsou schopni provádět nezávislý výzkum a hodnotit výzkumné projekty a vědecká tvorba.

Většina našich studentů pracuje v oboru vzdělávání. Náš program je proto navržen tak, aby usnadňoval jejich potřeby. Ed.D. v učebních osnovách je nabízen v hybridním formátu na kampusu Statesboro Campus, který sestává z online kurzů s požadovanými osobními schůzkami o vybraných víkendech. Program přijímá studenty pouze jednou ročně a studenti začnou program v letním semestru.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia ... Čtěte více

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia Southern has been designated a public Carnegie Doctoral/R2 institution and serves over 26,400 students from all 50 states, Washington D.C., and Puerto Rico as well as 102 nations Méně
Statesboro , Savannah , Hinesville + 2 Více Méně