Doktor ve výuce

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Zrychlený éterický doktorát ve vzdělávání

Už jste získali magisterský titul v oboru vzdělávání? Pokud někdy chcete postoupit na vysoce placenou kariéru ve vzdělávání, musíte mít tento titul ve svém životopise. Ale to neznamená, že byste se měli zastavit.

Školy a korporace jsou dvěma největšími zaměstnavateli pedagogických pracovníků. Každý rok dostávají tisíce žádostí o zaměstnání od držitelů magisterského titulu. I když v oblasti vzdělávání existuje mnoho skvělých pracovních míst, o tyto pozice se uchází ještě více lidí. To jsou lidé, kteří mají také magisterské tituly.

Pokud chcete vystoupit z davu dalších uchazečů o zaměstnání, měli byste se stát doktorem pedagogiky. Není tolik lékařů, kolik je magisterů. Pokud tedy v životopisu přijdete k zaměstnavateli s titulem doktor s pedagogickým titulem, vaše žádost se stane prioritou.

Pokud jste doktorem vzdělání, znamená to, že máte pověření pro provozování školy, univerzity nebo celého školního obvodu. Samozřejmě budete muset získat určité pracovní zkušenosti jako učitel nebo profesor. Když se ale budete propracovávat po žebříčku, můžete se někdy ocitnout v roli univerzitního děkana nebo ředitele školy.

American International Theism University nabízí pokročilý a zrychlený studijní program, který školí studenty, aby se stali doktory vzdělání za pouhých 12 měsíců. Pokud již máte magisterský titul v oboru vzdělávání, jste téměř na konci svého výcviku. Jen pokračujte trochu déle a stanete se lékařem, než si to uvědomíte.

Všechny naše kurzy a tituly jsou akreditovány Akreditační službou pro mezinárodní školy, vysoké školy a univerzity. Mnoho vzdělávacích institucí po celém světě tuto organizaci zná. Doktorát s akreditací ASIC se ukáže jako velmi cenný při podávání žádostí o zaměstnání ve vzdělávání po ukončení studia.

Kurzy, které musíte absolvovat, jsou: Historie amerického vzdělávání, Teorie učení, Globalizace a vzdělávání, Technologie ve vzdělávání, Základy distančního vzdělávání, Vzdělávací vedení, Výzkumné metody ve vzdělávání, Lidské zdroje ve vzdělávání a Problémy ve speciálním vzdělávání.

Po dokončení těchto kurzů budete mít všechny cenné nástroje potřebné k řešení jakékoli vedoucí pozice ve vzdělávání. To chtějí školy a korporace vidět v aplikacích lidí. Pokud zaměstnavatelům prokážete, že tyto dovednosti máte, budou vás chtít hned najmout.

American International Theism University je jednou z mála akreditovaných univerzit na světě, která nabízí dostupné doktorské programy přes internet. Nejen to, ale jsou to také zrychlené studijní programy. To znamená, že pokud chcete získat doktorát za 12 měsíců místo za 24 měsíců, můžete tak učinit. Vyžadovalo by to jen to, abyste se stali online studentem prezenční formy studia na naší univerzitě.

Cenová dostupnost je dalším hnacím faktorem, proč se tolik studentů rozhodlo pro doktorát na American International Theism University . Sazba výuky je 7 350 $ za celý doktorský program.

Když vezmete v úvahu, že většina univerzit si za své doktorské tituly účtuje 30 000 až 100 000 dolarů, získáváte zde skutečnou smlouvu. Nejlepší na tom je, že naše tituly jsou akreditovány, takže mají stejnou hodnotu jako jiné doktorské tituly z dražších univerzit.

142862_pexels-photo-3762806.jpeg

Povinné třídy

 • EDUD 810 - Dějiny amerického vzdělávání
 • EDUD 870 - Globalizace a vzdělávání
 • EDUD 895 - Teorie učení
 • EDUD 920 - Technologie ve vzdělávání
 • EDUD 930 - Základy distančního vzdělávání
 • EDUD 950 - Výzkumné metody ve vzdělávání
 • EDUD 960 - Lidské zdroje ve vzdělávání
 • EDUD 971 - Problémy ve speciální pedagogice
 • EDUD 973 - Vzdělávací vedení
 • EDUD 979 - Vzdělávací právo a etika
 • EDUD 1000 - postgraduální projekt / diplomová práce

Informace o kurzu

AITU nabízí vzdělávací programy, které připravují studenty na náboženská povolání jako ministři, profesionálové nebo laici ve službě. Naše nenáboženské programy zahrnují poradenství, teismus, vzdělávání, obchodní administrativu, hudbu, výtvarné umění, mediální komunikaci nebo sociální práci.

 • Délka studia: až 3 roky
 • Prerekvizity: Magisterský studijní program v pedagogice nebo příbuzný obor.
 • Výuka: 7 350 $
 • Časy dokončení kurzu: 6-15 týdnů pro každý kurz
Poslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

AITU offers only educational programs that prepare students for religious vocations as ministers, professionals, or laypersons in ministry, counseling, theism, education, administration, music, fine a ... Čtěte více

AITU offers only educational programs that prepare students for religious vocations as ministers, professionals, or laypersons in ministry, counseling, theism, education, administration, music, fine arts, media communications, or social work. Méně