Doktor vzdělání v organizačním vedení (EdD)

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Pepperdine University GSEP nenabízí úplné stipendia. Více informací o dostupných příležitostech pro nové studenty naleznete zde. Pepperdine University GSEP nabízí také pomoc absolventům, pomoc při výuce a příležitosti na pomoc při výzkumu. GSEP neposkytuje školné.

Hodnota-založené vedení, které se mění

Tento program posiluje a rozvíjí vedoucí schopnosti při přípravě studentů na práci v širokém spektru nastavení. Jednotlivci jsou vybaveni znalostmi a schopností rozpoznávat, využívat a přenášet síly změn, aby organizace transformovaly pro optimální úspěch a růst. Je uznáván jako špičkový doktorský program s důrazem na vedení a organizační rozvoj díky ocenění Leadership Excellence Awards za rok 2016 za vynikající úspěchy ve vedení a organizačních rozvojových programech.

přehled programu

Program EDOL, který kombinuje teorii s praxí z reálného světa, je ideálním nástrojem pro současné vedoucí pracovníky, kteří hledají příslušné dovednosti k rozšíření své kariéry. Je také určen pro stoupající manažery, kteří by rádi doktorské studium pokročili v akademických a profesních cílech. Při zdůrazňování humanistického přístupu k vedení, řízení a změnám program připravuje jednotlivce, aby se v rámci svých organizací stali vizionáři. Absolventi začnou a dokončují program s kohortou obchodních a akademických odborníků z různých oborů. Kohortový model umožňuje studentům stavět na vůdčích schopnostech při vytváření hodnotných vztahů s kolegy.

Výhody

 • Dva formáty programů: Tradiční a globální přístup (60 procent tváří v tvář / 40 procent on-line), ideální pro profesionální pracovníky
 • Flexibilní třídy, které se setkají ve večerních hodinách a občasné víkendy
 • Malé velikosti tříd poskytují prostředí pro mentorské schopnosti a budování celoživotních vzájemných vztahů
 • Podporující učební prostředí a schopnost s příklady akademických úspěchů a odborných zkušeností
 • Scholar-praktický model integrující teorii a osvědčené postupy
 • Požadované vnitrostátní i globální výlety poskytují dobře zaokrouhlený pohled na vedení a politiku
 • Síť Pepperdine, která vás spojuje s významnými obchodními lídry v komunitě

Klíčová fakta

 • Délka programu / Jednotky Disertační jednotky: průměr 3,5 roků / 51 jednotek EdD (2 jednotky za semestr do dokončení disertační práce)
 • Jednotkové náklady: 1.550 dolarů
 • Start Term: Pád
 • Místa kampusu: Západní Los Angeles, Irvine (Upozorňujeme, že výběr kampusu nemůže být zaručen. Nabídky kampusů závisí na dostupnosti a mohou se změnit.)

Termíny přijetí:

 • Podzimní termín 2018 Konečný termín: 6. srpna 2018, 23:59 PST
 • Program začíná v srpnu na kampusu Západní Los Angeles s vysoce výkonným komunitním workshopem a orientací. Třídy začnou v září.
 • Přijímání pro tento program je v pohybu. Jakmile je aplikace dokončena, je přezkoumána pro přijetí. Nečekáme konečný termín pro kontrolu žádosti. U aplikací, které jsou přijaty po uplynutí lhůty, budou studenti přijati na základě dostupného prostoru.

Požadavky na přijetí:

Ve snaze rychle zpracovat aplikaci, přijímáme pouze elektronické materiály.

Chcete-li požádat o tento program, odešlete prosím:

 1. Žádost o přijetí s nezaplaceným poplatkem za zpracování.
 2. Doktorský diplom z regionálně akreditované instituce.
 3. Postgraduální titul z regionálně akreditované instituce.
 4. Oficiální přepisy zaslané elektronicky prostřednictvím jedné ze schválených společností uvedených na webových stránkách GSEP od institucí, které udělily maturitní a magisterské tituly žadateli, stejně jako všechny přepisy ze všech ostatních vysokých škol nebo univerzit.
 5. Tři doporučení, která potvrzují akademický a / nebo profesní charakter žadatele a zkušenosti s vedením a / nebo potenciál. Formulář o odborném doporučení online by měl být zaslán emailem na adresu gsep-admissions@pepperdine.edu.
 6. Dvoustránková projektovaná eseje o vybraném tématu. Žadatelé, kteří na tuto esej uspokojivě nevyhovují, mohou být požádáni, aby se zúčastnili písemného workshopu v GSEP, jako je ED 692. Alternativně mohou žadatelé předložit během posledních pěti let skóre z absolvovaného zápočtového testu (GRE verbální a kvantitativní) .
 7. Výkaz o zájmových skupinách v organizačním vedení o délce 1 000 až 2 000 slov, zaměřený na témata, jako je názor kandidáta na vůdcovství, schopnost vytvářet následovníky, náchylnost k riskovat, vytrvalost a prokázané úspěchy, budoucí kariérní a životní cíle a důvody, doktorský program.
 8. Obnovení životopisu nebo životopis (CV) je nepovinné, ale doporučené.
 9. Osobní pohovor může být požadován pro kvalifikované žadatele, kteří se ucházejí o program.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good.

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good. Méně
Los Angeles , Los Angeles , Irvine , Los Angeles , Los Angeles , Calabasas , Malibu + 6 Více Méně