Pepperdine University GSEP nenabízí úplné stipendia. Více informací o dostupných příležitostech pro nové studenty naleznete zde. Pepperdine University GSEP nabízí také pomoc absolventům, pomoc při výuce a příležitosti na pomoc při výzkumu. GSEP neposkytuje školné.

Hodnota-založené vedení, které se mění

Tento program posiluje a rozvíjí vedoucí schopnosti při přípravě studentů na práci v širokém spektru nastavení. Jednotlivci jsou vybaveni znalostmi a schopností rozpoznávat, využívat a přenášet síly změn, aby organizace transformovaly pro optimální úspěch a růst. Je uznáván jako špičkový doktorský program s důrazem na vedení a organizační rozvoj díky ocenění Leadership Excellence Awards za rok 2016 za vynikající úspěchy ve vedení a organizačních rozvojových programech.

přehled programu

Program EDOL, který kombinuje teorii s praxí z reálného světa, je ideálním nástrojem pro současné vedoucí pracovníky, kteří hledají příslušné dovednosti k rozšíření své kariéry. Je také určen pro stoupající manažery, kteří by rádi doktorské studium pokročili v akademických a profesních cílech. Při zdůrazňování humanistického přístupu k vedení, řízení a změnám program připravuje jednotlivce, aby se v rámci svých organizací stali vizionáři. Absolventi začnou a dokončují program s kohortou obchodních a akademických odborníků z různých oborů. Kohortový model umožňuje studentům stavět na vůdčích schopnostech při vytváření hodnotných vztahů s kolegy.

Výhody

 • Dva formáty programů: Tradiční a globální přístup (60 procent tváří v tvář / 40 procent on-line), ideální pro profesionální pracovníky
 • Flexibilní třídy, které se setkají ve večerních hodinách a občasné víkendy
 • Malé velikosti tříd poskytují prostředí pro mentorské schopnosti a budování celoživotních vzájemných vztahů
 • Podporující učební prostředí a schopnost s příklady akademických úspěchů a odborných zkušeností
 • Scholar-praktický model integrující teorii a osvědčené postupy
 • Požadované vnitrostátní i globální výlety poskytují dobře zaokrouhlený pohled na vedení a politiku
 • Síť Pepperdine, která vás spojuje s významnými obchodními lídry v komunitě

Klíčová fakta

 • Délka programu / Jednotky Disertační jednotky: průměr 3,5 roků / 51 jednotek EdD (2 jednotky za semestr do dokončení disertační práce)
 • Jednotkové náklady: 1.550 dolarů
 • Start Term: Pád
 • Místa kampusu: Západní Los Angeles, Irvine (Upozorňujeme, že výběr kampusu nemůže být zaručen. Nabídky kampusů závisí na dostupnosti a mohou se změnit.)

Termíny přijetí:

 • Podzimní termín 2018 Konečný termín: 6. srpna 2018, 23:59 PST
 • Program začíná v srpnu na kampusu Západní Los Angeles s vysoce výkonným komunitním workshopem a orientací. Třídy začnou v září.
 • Přijímání pro tento program je v pohybu. Jakmile je aplikace dokončena, je přezkoumána pro přijetí. Nečekáme konečný termín pro kontrolu žádosti. U aplikací, které jsou přijaty po uplynutí lhůty, budou studenti přijati na základě dostupného prostoru.

Požadavky na přijetí:

Ve snaze rychle zpracovat aplikaci, přijímáme pouze elektronické materiály.

Chcete-li požádat o tento program, odešlete prosím:

 1. Žádost o přijetí s nezaplaceným poplatkem za zpracování.
 2. Doktorský diplom z regionálně akreditované instituce.
 3. Postgraduální titul z regionálně akreditované instituce.
 4. Oficiální přepisy zaslané elektronicky prostřednictvím jedné ze schválených společností uvedených na webových stránkách GSEP od institucí, které udělily maturitní a magisterské tituly žadateli, stejně jako všechny přepisy ze všech ostatních vysokých škol nebo univerzit.
 5. Tři doporučení, která potvrzují akademický a / nebo profesní charakter žadatele a zkušenosti s vedením a / nebo potenciál. Formulář o odborném doporučení online by měl být zaslán emailem na adresu gsep-admissions@pepperdine.edu.
 6. Dvoustránková projektovaná eseje o vybraném tématu. Žadatelé, kteří na tuto esej uspokojivě nevyhovují, mohou být požádáni, aby se zúčastnili písemného workshopu v GSEP, jako je ED 692. Alternativně mohou žadatelé předložit během posledních pěti let skóre z absolvovaného zápočtového testu (GRE verbální a kvantitativní) .
 7. Výkaz o zájmových skupinách v organizačním vedení o délce 1 000 až 2 000 slov, zaměřený na témata, jako je názor kandidáta na vůdcovství, schopnost vytvářet následovníky, náchylnost k riskovat, vytrvalost a prokázané úspěchy, budoucí kariérní a životní cíle a důvody, doktorský program.
 8. Obnovení životopisu nebo životopis (CV) je nepovinné, ale doporučené.
 9. Osobní pohovor může být požadován pro kvalifikované žadatele, kteří se ucházejí o program.
Program se vyučuje na:
Angličtina
Pepperdine University

Zobraz 4 více kurzů z Pepperdine University »

Poslední aktualizace February 12, 2019
Tento kurz je Kombinace studia online a v kampusu
Start Date
Zář 2019
Zář 2019
Duration
42 měsíců
Denní studium
Price
1,550 USD
Jednotková cena
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date