Doktor vzdělání ve vzdělávacích technologiích (EdD)

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Pepperdine University GSEP nenabízí úplné stipendia. Více informací o dostupných příležitostech pro nové studenty naleznete zde. Pepperdine University GSEP nabízí také pomoc absolventům, pomoc při výuce a příležitosti na pomoc při výzkumu. GSEP neposkytuje školné.

Hybridní program pro řidiče inovace

Náš doktorský program v oblasti učebních technologií připravuje studenty k tomu, aby využívali počítačové a síťové technologie, aby se zapojili do učení. Je ideální pro lidi se silnou úrovní pohodlí pomocí různých forem technologií a sociálních médií. Program čerpá profesionály v oblasti vzdělávání K-12, postsekundárního vzdělávání, muzeí, knihoven, korporací, vládních institucí, nevládních organizací a mediálních podniků.

přehled programu

Tento program podporuje rozvoj agentury u našich studentů třemi způsoby. Za prvé, učební plán spojí základní a aplikované znalosti mezi obory. Za druhé, náš důraz na zkušenostní učení rozšiřuje vizi studentů mimo místní kontext. Za třetí, naše propojení s organizacemi a institucemi pracujícími ve vzdělávání a médiích nabízí studentům přístup k celé síti odborných znalostí.

Výhody programu

 • Model učenec-praktik integruje teorii a osvědčené postupy
 • Silná síť absolventů vytváří vlivná obchodní spojení
 • Hybridní programový formát je speciálně navržen pro profesionální pracovníky
 • Požadované vnitrostátní a mezinárodní cesty poskytují globální perspektivu technologie a učení po celém světě
 • Malé velikosti tříd poskytují prostředí pro silnou interakci s fakultami, stejně jako dlouhodobé profesionální a osobní vztahy
 • Kurikulum zdůrazňuje zkušenostní učení a nabízí studentům přístup k předním badatelům v oboru
 • Podporující učební prostředí a schopnost s příkladnými akademickými úspěchy a odbornými znalostmi

Klíčová fakta

 • Délka programu / Jednotky Disertační jednotky: průměr 3,5 roků / 51 jednotek EdD (2 jednotky za semestr do dokončení disertační práce)
 • Jednotkové náklady: 1.550 dolarů
 • Start Term: Pád
 • Poloha kampusu: Západní Los Angeles / Online Hybridní program (Upozorňujeme, že volba kampusu, kterou si vyberete, nemůže být zaručena. Nabídky kampusů závisí na dostupnosti a mohou se změnit.)

Termíny přijetí:

 • Podzimní termín 2018 Konečný termín: 6. srpna 2018, 23:59 PST
 • Přijímání pro tento program je v pohybu. Jakmile je aplikace dokončena, přezkoumá se její přijetí. Žádosti obdržené po uplynutí lhůty jsou přezkoumány a studenti jsou přijímáni na základě dostupného prostoru.

Požadavky na přijetí:

Ve snaze rychle zpracovat aplikaci, přijímáme pouze elektronické materiály.

Chcete-li požádat o tento program, odešlete prosím:

 1. Žádost o přijetí s nezaplaceným zpracovatelským poplatkem.
 2. Doktorský diplom z regionálně akreditované instituce.
 3. Postgraduální titul z regionálně akreditované instituce.
 4. Oficiální přepisy zaslané elektronicky prostřednictvím jedné ze schválených společností uvedených na webových stránkách GSEP od institucí, které udělily maturitní a magisterské tituly žadateli, stejně jako všechny přepisy ze všech ostatních vysokých škol nebo univerzit.
 5. Dvě doporučení: jedna od zaměstnavatele žadatele a jedna od pracovního kolegu, která potvrzuje používání technologie žadatele. Formulář o odborném doporučení online by měl být zaslán emailem na adresu gsep-admissions@pepperdine.edu.Your žádost o přijetí s nezaplaceným poplatkem za zpracování.
 6. Dvoustránková projektovaná eseje o vybraném tématu. Žadatelé, kteří na tuto esej uspokojivě nevyhovují, mohou být požádáni, aby se zúčastnili písemného workshopu v GSEP, jako je ED 692. Alternativně mohou žadatelé předložit během posledních pěti let skóre z absolvovaného zápočtového testu (GRE verbální a kvantitativní) .
 7. Třídílné prohlášení o délce nejméně 2 000 slov, které popisuje (1) vizi pro technologii, (2) zkušenosti nebo zázemí v technologii a (3) osobní cíle spojené s výkonem tohoto titulu.
 8. Osobní pohovor je vyžadován u všech kvalifikovaných žadatelů, kteří se ucházejí o program.
 9. Obnovení životopisu nebo životopis (CV) je nepovinné, ale doporučené.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good.

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good. Méně
Los Angeles , Los Angeles , Irvine , Los Angeles , Los Angeles , Calabasas , Malibu + 6 Více Méně