Doktorka obchodní správy (dba)

Všeobecné informace

Popis programu

Doktor podnikové správy (DBA) je profesionální doktorát, který studentům nabízí možnost studovat ucelenou kurikula v moderní obchodní administrativa se silným zaměřením na Branding a podnikání. Je to ideální příprava těch, kteří si přejí provozovat vlastní podnikání nebo zaujímat vedoucí úlohu ve veřejném nebo soukromém sektoru. Doktorát uděluje Ecole Superiéure de Gestion, který je součástí Pařížské Graduate School of Management, jedné z nejlepších francouzských obchodních škol.


Kdo je DBA pro


Program DBA je určen studentům, kteří již získali magisterský titul v oboru nebo příbuzné oblasti a kteří se chtějí dále rozlišovat získáním specializované doktorské kvalifikace.


Jaké jsou výhody získání DBA


Pouze elita v nějakém oboru získá doktorát. Dokončení tohoto kurzu vám umožní prokázat potenciálním zaměstnavatelům, že jste vůdce ve svém oboru a jste schopni kreativního a originálního myšlení.

Kurikulum programu


Doktorské studijní programy zahrnují následující kurzy:


• Design značky a strategie
• Brand Management a luxusní značky
• Podnikání a řízení malých podniků
• Podnikání: Spuštění nových podniků
• Mezinárodní podnikání
• Online podnikání
• Metody výzkumu
• Doktorské sympozium


Prvních šest kurzů se vyučuje v prvním roce, zbylé dva na začátku druhého roku. Studenti stráví zbytek druhého roku na základě své doktorské práce pod vedením svého doktorského studijního programu. Předmět je obvykle trvat tři roky, ale studenti mohou předložit svou práci kdykoliv po dokončení druhého ročníku.

Struktura programu

Každý předmět trvá osm týdnů. Vyučovaná součást kurzu je organizována jako řada on-line seminářů. Před každým seminářem dostanou studenti několik krátkých článků nebo výňatků z knih, které si přečtou a přečtou. Během seminářů budou schopni diskutovat s učiteli a spolužáky. Hodnocení bude vycházet z kvality příspěvků studentů na společné úkoly a skupinových diskusí.


Můžete očekávat, že během kurzu budete trávit zhruba 12 - 15 hodin týdně. Bude probíhat online seminář trvající tři hodiny týdně. Toto bude zaznamenáno tak, aby umožnilo studentům, kteří se nemohou zúčastnit semináře. Studenti mohou každý týden trávit nejméně dalších 5 až 6 hodin online, přispívají k diskuzím na fóru a čtením online materiálů.

Vstupní kvalifikace


Měli byste mít již magisterský titul v oblasti obchodu nebo příbuzné oblasti. Kandidáti, kteří mají magisterský titul v jiné oblasti, mohou být přijati, jestliže mají také podstatné zkušenosti z řízení.


Kariérní vyhlídky

DBA vás připraví na obohacující vysokou kariéru v řadě oblastí, včetně výkonného managementu, řízení značky, řízení prodeje a marketingu, poradenství, vzdělávání nebo výzkumu.

Poslední aktualizace Zář 2017

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Millenium City Academy je soukromá vysoká škola v centru Londýna, které nabízí řadu pregraduální a postgraduální kurzy v podnikání a výpočetní techniky, stejně jako Diplomy a pre-univerzitní kurzy. Do ... Čtěte více

Millenium City Academy je soukromá vysoká škola v centru Londýna, které nabízí řadu pregraduální a postgraduální kurzy v podnikání a výpočetní techniky, stejně jako Diplomy a pre-univerzitní kurzy. Dodáváme kvalitní studijní programy, které nabízejí zahraniční studenti hodnotu za peníze a pomoci jim k dosažení svých cílů.&nbsp Jsme akreditovaná Britskou akreditační radou pro dalšího a vysokoškolského vzdělávání. Máme výborné vztahy s našimi hlavními partnery, kteří udělují, a potvrzuji, kurzy vyučujeme v Londýně. Paříž Graduate School of Management, je řadí mezi pět nejlepších v Paříži a jsme hrdí na naše exkluzivní spolupráci s tímto předním soukromá instituce. Naše škola je také schválen centrum pro Scottish Qualifications Authority (SQA).&nbsp Naším hlavním cílem je zajistit, aby naši studenti úspěšně absolventů a naše metody jsou proto navrženy s ohledem na tuto skutečnost. Našich akademických učitelů mají rozsáhlé zkušenosti z výuky na státních a soukromých vysokých škol a přinést hluboké znalosti, aby všichni naši studenti mohou využívat. Nicméně, naše největší síla je znát všechny naše studenty individuálně a klademe důraz na individuální péči během svého studia na naší škole.&nbsp Naše lokalita nabízí dynamické, mezinárodní prostředí pro studium. Nejen, že je v Londýně ideální místo k posílení své obchodní znalosti, je to také jeden z nejzajímavějších míst na světě žít. Tato multikulturní město má co nabídnout, a každý student naší školy v umístěný v centru Londýna v blízkosti mnoha známých atrakcí. Jak všichni naši studenti jsou mezinárodní, existuje mnoho příležitostí poznat nové přátele z Nepálu, Indie, Pákistán, Afrika, Blízký východ, Jižní Amerika, Bangladéši a dalších zemích. Méně