Doktorka obchodní správy (dba)

Millennium City Academy

Popis programu

Read the Official Description

Doktorka obchodní správy (dba)

Millennium City Academy

Doktor podnikové správy (DBA) je profesionální doktorát, který studentům nabízí možnost studovat ucelenou kurikula v moderní obchodní administrativa se silným zaměřením na Branding a podnikání. Je to ideální příprava těch, kteří si přejí provozovat vlastní podnikání nebo zaujímat vedoucí úlohu ve veřejném nebo soukromém sektoru. Doktorát uděluje Ecole Superiéure de Gestion, který je součástí Pařížské Graduate School of Management, jedné z nejlepších francouzských obchodních škol.


Kdo je DBA pro


Program DBA je určen studentům, kteří již získali magisterský titul v oboru nebo příbuzné oblasti a kteří se chtějí dále rozlišovat získáním specializované doktorské kvalifikace.


Jaké jsou výhody získání DBA


Pouze elita v nějakém oboru získá doktorát. Dokončení tohoto kurzu vám umožní prokázat potenciálním zaměstnavatelům, že jste vůdce ve svém oboru a jste schopni kreativního a originálního myšlení.

Kurikulum programu


Doktorské studijní programy zahrnují následující kurzy:


• Design značky a strategie
• Brand Management a luxusní značky
• Podnikání a řízení malých podniků
• Podnikání: Spuštění nových podniků
• Mezinárodní podnikání
• Online podnikání
• Metody výzkumu
• Doktorské sympozium


Prvních šest kurzů se vyučuje v prvním roce, zbylé dva na začátku druhého roku. Studenti stráví zbytek druhého roku na základě své doktorské práce pod vedením svého doktorského studijního programu. Předmět je obvykle trvat tři roky, ale studenti mohou předložit svou práci kdykoliv po dokončení druhého ročníku.

Struktura programu

Každý předmět trvá osm týdnů. Vyučovaná součást kurzu je organizována jako řada on-line seminářů. Před každým seminářem dostanou studenti několik krátkých článků nebo výňatků z knih, které si přečtou a přečtou. Během seminářů budou schopni diskutovat s učiteli a spolužáky. Hodnocení bude vycházet z kvality příspěvků studentů na společné úkoly a skupinových diskusí.


Můžete očekávat, že během kurzu budete trávit zhruba 12 - 15 hodin týdně. Bude probíhat online seminář trvající tři hodiny týdně. Toto bude zaznamenáno tak, aby umožnilo studentům, kteří se nemohou zúčastnit semináře. Studenti mohou každý týden trávit nejméně dalších 5 až 6 hodin online, přispívají k diskuzím na fóru a čtením online materiálů.

Vstupní kvalifikace


Měli byste mít již magisterský titul v oblasti obchodu nebo příbuzné oblasti. Kandidáti, kteří mají magisterský titul v jiné oblasti, mohou být přijati, jestliže mají také podstatné zkušenosti z řízení.


Kariérní vyhlídky

DBA vás připraví na obohacující vysokou kariéru v řadě oblastí, včetně výkonného managementu, řízení značky, řízení prodeje a marketingu, poradenství, vzdělávání nebo výzkumu.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is
Online forma
Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
5,200 GBP
GBP3000.00 / rok pro distanční vzdělávání
Information
Deadline
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu