Doktorské Studium V ​​oboru Finance A řízení

Frankfurt School of Finance & Management

Popis programu

Read the Official Description

Doktorské Studium V ​​oboru Finance A řízení

Frankfurt School of Finance & Management

Doktorské studium v ​​oboru finance a řízení

Frankfurt School of Finance & doktorského programu vedení nabízí uchazečům mezinárodně uznávané vysokoškolské vzdělání zaměřené na vydláždit cestu pro kariéru v mezinárodní akademické obce. Toto tříleté, anglický jazyk programu v oblasti financí a řízení vyžaduje magisterský nebo rovnocennou míru. Počínaje jeden rok intenzivního kurzu pracovat Klíčovým cílem programu je umožnit doktorandům psát publikace standardní papíry co nejdříve.

Doktorský program v oblasti financí a řízení vítá talentované, motivované mezinárodní a německé studenty s vynikajícími tříd, kteří usilují, aby zahájila kariéru v akademické obce. Doktorandi na Frankfurtské školy jsou zapojeni do společných výzkumných projektů a publikací s fakulty, která má jednu z nejsilnějších výzkumných záznamů o každém podnikání Fakulta Research & fakulty v Německu. Navíc, top pořadí učenci z celosvětové sítě partnerských institucí pravidelně prezentovat své poznatky v oblasti výzkumu seminářů.

Po úspěšném absolvování programu, frankfurtské školy financí a managementu ocenění doktorský titul v oboru ekonomie, Doctor rerum politicarum nebo Dr. rer. pol. který je německý ekvivalent k PhD.

Jako výzkumu orientovaného International Business School, Frankfurt School of Finance a řízení patří k síti finančních institucí, poradenských firem a dalších podniků, které mají těžiště ve Frankfurtu nad Mohanem, finančního kapitálu v Evropě. Nachází se v regionu Rýn-Mohan, jeden z předních německých center obchodu, město Frankfurt nabízí dynamické a rozmanité kulturní život a celou řadu aktivit, které uspokojí všechny zájmy.

Jak doktorském studijním programu práce

Ve svém prvním roce, budou doktorandi zaměří zejména na standardní výzkumných technik. Od druhého roku se budou soustředit na své zvolené oblasti akademické specializace, a začít pracovat na svém prvním příspěvku (y). Cílem programu je umožnit kandidátům, aby vypracoval první návrh standardního výzkumu papíru publikace na konci svého druhého ročníku. Tento dokument bude součástí disertační práce na základě práce vydáním modelu.

Třetí ročník se věnoval především práci na výzkumných projektech, které mohou uchazeči rozhodnou zveřejnit buď samostatně, nebo společně s jinými studenty doktorského studia nebo akademické kolegy. Tato práce také přispívá k disertační práci kandidáta, který je pod dohledem dvou Frankfurt školy profesorů. Po disertační práce byly předloženy uchazeči se podrobí ústní zkoušce, známý jako disputace, ve kterém představí svoji disertační práci a hájit svá zjištění do otevřené debaty. Úspěšná obhajoba disertační práce uchazeče označuje konec doktorského studijního programu.

Aplikace a výběrové řízení

Každý rok, asi deset kandidátů se přijímají do doktorského studijního programu Frankfurt School. Frankfurt School of Finance a řízení zve talentované, motivované jedince s tituly studia, hledám kariéru v akademické obce, požádat o přijetí do našeho doktorského studijního programu.

Další Přijímací období se otevře v pozdním létě.

Poté, co 15. ledna Oborová rada vytvoří užší na základě dokumentace předložené kandidáty prostřednictvím on-line přihlášky portálu. Vybraní uchazeči budou kontaktováni a dotazováni, buď na Frankfurtské školy nebo na dálku, před konečným rozhodnutím je. Stipendia a / nebo stipendia uděluje 15.dubna.

Urychlené přijetí je možné kdykoliv pro většinu výjimečných kandidátů, kteří budou stipendium a / nebo stipendium na základě potvrzení o jejich přijetí do doktorského studijního programu.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2018
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
24,000 EUR
Information
Deadline
Locations
Německo - Frankfurt, Hesse
Datum začátku : Říj. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2018
Německo - Frankfurt, Hesse
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu