Doktorské studium

Všeobecné informace

Popis programu

University of Oradea nabízí příležitost pokračovat v akademickém studiu na doktorské úrovni v 18 oborech, jmenovitě: filologie, teologie, zeměpis, historie, sociologie, medicína, farmacie, biologie, ekonomie, obchodní administrativa, finance, agronomie, elektrotechnika, energetika Inženýrství, průmyslové inženýrství, inženýrství a management, matematika, elektronické inženýrství, telekomunikace a informační technologie.

Z organizačního hlediska jsou doktorská studia rozdělena do 7 doktorských škol: doktorská škola filologie, doktorská škola geografie, doktorská škola historie, doktorská škola sociologie, doktorská škola biomedicínských věd, doktorská ekonomická fakulta a doktorská škola inženýrská Vědy.

Doktorandi jsou podporováni doktorským stipendiem financovaným ze státního rozpočtu a ze svých vlastních příjmů, někteří z nich profitují z doktorských stipendií.

Univerzita v Oradea má vysoce kvalitní materiální základnu, realizovanou prostřednictvím výzkumných laboratoří, v nichž studenti provádějí teoretickou a dostupnou aplikační výzkumnou literaturu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The mission of the University of Oradea is to provide education and research to a high standard of quality in a national and international context of social, professional and, last but not least, inte ... Čtěte více

The mission of the University of Oradea is to provide education and research to a high standard of quality in a national and international context of social, professional and, last but not least, intellectual development of the individual, and at the same time to contribute to the social and cultural development of Oradea. These missions are shaped by objectives such as attracting students from all over the world, positioning the university among the best educational institutions in the country and in Europe and conveying a wider community to the significance and importance of academic education and scientific research in general and the one conducted within this university, in particular. The University of Oradea has materialized international relations with 352 institutions from 39 countries. Méně